ООН заявила про вже понад 300 загиблих на Донбасі за останні кілька місяців

09:50 17 червня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це повідомила координатор з гуманітарної допомоги Організації Об'єднаних Націй Валері Амос.

Українська служба «Deutsche Welle» інформує сьогодні, 17 червня, в повідомленні «ООН: 34 тисячі жителів України змушені полишити свої домівки»

«ООН оголосила про погіршення ситуації з біженцями в Україні. Територію бойових дій полишили вже 34 тисячі жителі країни.

Координатор з гуманітарної допомоги Організації Об'єднаних Націй Валері Амос оголосила в понеділок, 16 червня, про погіршення гуманітарної ситуації в Україні. Про це наголошується в прес-релізі, оприлюдненому на сайті ООН.

За даними організації, свої домівки полишили 34 тисячі осіб через бої на сході країни, повідомляє інформаційне агентство AFP. Валері Амос заявила, зокрема, що кількість переміщених осіб в Україні сягає 19 тисяч. Ще 15 тисяч українських громадян полишили місця проживання в районах, де немає міжнародних спостерігачів.

За даними ООН, за останні кілька місяців у Донецькій і Луганській областях загинуло понад 300 осіб. Поруч з жителями східної України більшість біженців складають кримські татари».

dailylviv.com

До теми

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу