Олег Сало взяв у перші заступники людину Медведчука

15:07 9 грудня 2013 р.

9 грудня голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало під час апаратної наради офіційно представив першого заступника голови облдержадміністрації – Олексія Сторчила.

Про це інформує прес-служба ЛОДА. Олег Сало побажав новопризначеному заступнику плідної роботи на цій посаді. Дотепер Олексій Сторчило був заступником начальника головного управління Міндоходів у Львiвськiй областi.

У Львівській обласній раді 4-го скликання Олексій Сторчило, як і Олег Сало, був членом депутатської групи «Соціальна справедливість». Цією групою керував голова ДПА у Львівській області Сергій Медведчук.

Олексій Сторчило народився у 1955 році. У 1977 році закінчив Львівський державний університет ім.І.Франка за спеціальністю бухгалтерський облік, економіст.

Трудову діяльність розпочав у вересні 1972 році учнем автослюсаря на Львівському мотозаводі. Майже увесь 1973 рік тимчасово не працював. Аналогічні записи в біографії Сторчила є і 1975-1976 роках та в 2009-2010 роках. Був також лаборантом у середній школі №21, після чого знову повертався на Львівський мотозавод комплектувальником та інженером-економістом.

З серпня 1977 року до червня 1985 року працював на комсомольській роботі. Піднявся комсомольськими сходами від секретаря комітету комсомолу Львівського мотозаводу до першого секретаря Червоноармійського районного комітету комсомолу. Потім пішов на партійну роботу - інструктором Львівського обласного комітету компартії.

З січня 1991 року до грудня 1998 року – директор ТзОВ "Хорс" і гендиректор СП "Інтертерм інк".

З грудня 1998 року до квітня 2005 року працював на керівних посадах в органах державної податкової служби у Львівській області.

З квітня 2005 року до серпня 2009 року – у ВАТ «Кредобанк».

13 жовтня 2010 року призначений на посаду заступника голови ДПА у Львівській області.

10 червня 2013 року наказом Міністерства доходів і зборів України призначений на посаду заступника начальника Головного управління Міндоходів у Львівській області.


 


 

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу