Олег Матківський буде судитися з Путіним в Гаазі, Михайло Чумак – з українськими чиновниками у місцевих судах

10:24 21 жовтня 2014 р.

Про це опоненти в одномандатному виборчому окрузі № 119 повідомили під час бліц-дебатів, які відбулися в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ).

Олег Матківський, кандидат в нардепи від політичної партії «Конгрес українських націоналістів», у разі обрання народним депутатом домагатиметься притягнення керівництва Росії до відповідальності у Гаазькому трибуналі за військові злочини та злочини проти людства і людяності. За його словами, вже визначено і задокументовано 33 види злочинів, які вчинив тоталітарний режим на теренах України. Ці злочини, за сучасним законодавством, дають підстави до притягнення осіб, які ще залишилися живими, через міжнародні кримінальні суди.

- Я вважаю, що вже є всі підстави Україні виставляти такі вимоги до міжнародного суду щодо притягнення Володимира Путіна, президента Росії, до кримінальної відповідальності, каже він.

Також Олег Матківський вважає, шо треба суворо карати українців з подвійним громадянством. Він пропонує, наприклад, позбавляти таких людей соціальних пільг та виборчого голосу.

Натомість Михайло Чумак, висуванець політичної партії ВО «Батьківщина», планує запровадити «механізм приватного обвинувачення», коли громадяни мають право вести запис свого спілкування з чиновниками, та звертатися напряму в суди для притягнення їх до відповідальності. Це, на його думку, змусить чиновників ретельніше працювати та не відфутболювати громадян, які приходять вирішувати свої питання.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

15:32 30 вересня 2020 р.

У Яворівській РДА - новий голова

Сьогодні, 30 вересня, у Яворівській районній державній адміністрації відбулось офіційне представлення нового керівника району. Новим очільником став Юрій Шпак.

Рубрика: Політика

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу