Олег Матківський буде судитися з Путіним в Гаазі, Михайло Чумак – з українськими чиновниками у місцевих судах

10:24 21 жовтня 2014 р.

Про це опоненти в одномандатному виборчому окрузі № 119 повідомили під час бліц-дебатів, які відбулися в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ).

Олег Матківський, кандидат в нардепи від політичної партії «Конгрес українських націоналістів», у разі обрання народним депутатом домагатиметься притягнення керівництва Росії до відповідальності у Гаазькому трибуналі за військові злочини та злочини проти людства і людяності. За його словами, вже визначено і задокументовано 33 види злочинів, які вчинив тоталітарний режим на теренах України. Ці злочини, за сучасним законодавством, дають підстави до притягнення осіб, які ще залишилися живими, через міжнародні кримінальні суди.

- Я вважаю, що вже є всі підстави Україні виставляти такі вимоги до міжнародного суду щодо притягнення Володимира Путіна, президента Росії, до кримінальної відповідальності, каже він.

Також Олег Матківський вважає, шо треба суворо карати українців з подвійним громадянством. Він пропонує, наприклад, позбавляти таких людей соціальних пільг та виборчого голосу.

Натомість Михайло Чумак, висуванець політичної партії ВО «Батьківщина», планує запровадити «механізм приватного обвинувачення», коли громадяни мають право вести запис свого спілкування з чиновниками, та звертатися напряму в суди для притягнення їх до відповідальності. Це, на його думку, змусить чиновників ретельніше працювати та не відфутболювати громадян, які приходять вирішувати свої питання.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:33 15 квітня 2021 р.

Як олігархи будуть перетворюватися на бізнесменів: президент запропонував законопроєкт про статус олігарха

Сьогодні, 15 квітня, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що запропонував Раді нацбезпеки та Офісу Голови держави у співпраці з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроєкт щодо олігархів.

Рубрика: Політика

20:36 15 квітня 2021 р.

Старост пропонуватимуть радам їхні голови: одна кандидатура матиме один шанс для затвердження

Старостинський округ утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживають не менше 500 жителів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу