Олег Ляшко заявив, що Юрія Шухевича можуть убити

14:34 15 листопада 2016 р.

Голова Радикальної партії Олег Ляшко стверджував у вівторок: «Ми отримали повідомлення з надійних джерел, що життю Юрія Шухевича загрожує небезпека».

Голова Радикальної партії Олег Ляшко заявив у вівторок із трибуни Верховної Ради: «Сьогодні стосовно нашого колеги, політв'язня, Героя України, Юрія Шухевича була вчинена спроба цинічної провокації. Після цього ми отримали повідомлення з надійних джерел, що життю Юрія Шухевича загрожує небезпека. Що нашого колегу можуть убити, для того щоб використати це вбивство для дестабілізації ситуації в Україні, для реалізації московського плану підриву України зсередини».

На думку Ляшка, Шухевича хочуть використати «як сакральну жертву, як це було у випадку з Георгієм Гонгадзе». У зв'язку з цим він звернувся до президента та голови СБУ з проханням звернути на це увагу та надати Шухевичу охорону. Натомість Шухевича голова Радикальної партії закликав бути обережним та найближчий час не з'являтися в публічних місцях.

Про це повідомили сьогодні, 15 листопада, в інтернет-виданні «Українська правда», де також розповіли, що у вівторок спікер Андрій Парубій, оголошуючи виступ Шухевича з трибуни, заявив, що той виступатиме від фракції «Батьківщина». Однак коли його вивели на трибуну, то до нього підбіг Ляшко і почав голосно обурюватися, чому Шухевича оголосили від «Батьківщини» і закликав його «не розколювати фракцію».

У відповідь Шухевич повторював, що виступатиме не від «Батьківщини» і наполягав, що хоче виступити. Однак Ляшко наполягав: «Для чого ви даєте можливість розколювати фракцію? Я сказав, що підійду до вас після мого виступу».

Шухевич відповів: «Не підійшли». Тоді Ляшко заявив йому: «Я у 80 років вас привів у депутати з поваги до вас! Я прошу поважати мене і не давати використовувати вас, шановну людину, в політичних маніпуляціях. Ви виступите від моєї фракції, членом якої ви є і від будь-якої іншої фракції, яка підпишеться (під виступом – ред.), але не від «Батьківщини».

Потім Ляшко вийшов на трибуну і заявив голові фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко: «Те, що ви робите, Юля, це нечесно. Я не виводжу ваших депутатів від нашої фракції!».

Після цього Шухевич ще якийсь час залишався на трибуні і наполягав на виступі, однак Парубій заявив, що дві фракції – у тому числі Радикальної партії – наполягають на перерві і оголосив її. Відтак, Ляшко і Андрій Лозовий відвели Шухевича під руки від трибуни.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини