Олег Ляшко «джинсує» на львівському телебаченні, – експерти

13:03 28 грудня 2018 р.

Потенційний кандидат у Президенти Олег Ляшко активізувався на львівському телебаченні, запустивши свою програму «Час справедливості», яка транслюється також і в інших областях.

 Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

Щотижня на телеканалах «Перший Західний» та «НТА» виходить телепрограма «Час справедливості». Це ідентичний на обох каналах сюжет про проблеми звичайних українців, які намагається вирішити Олег Ляшко зі своїми партійцями. Контент перших чотирьох випусків стосувався проблем мешканців Дніпропетровської, Черкаської та Рівненської області та жодним чином не був адаптований до львівського контексту, наголошують в ОПОРІ.

«Настільки активна і системна присутність потенційного кандидата у медійному просторі Львівщини та інших регіонів, ймовірно, є частиною спланованої агітаційної кампанії і потребує залучення великих коштів. Власна телепрограма в комплексі з регулярною публікацією матеріалів у місцевих газетах та рекламою на зовнішніх носіях дозволяє охопити максимальну кількість аудиторії. Вочевидь, багатосторонній медійний вплив стане основною стратегією Олега Ляшка на президентських виборах у 2019 році», - зазначає координатор кампанії спостереження за виборами Громадянської мережі "ОПОРА" Тарас Радь. 

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу