Олег Ільків став головою громадської консультативної ради при ГУ УМВСУ у Львівській області

22:15 12 листопада 2013 р.

На перших установчих зборах громадської консультативної ради при головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області затверджено кількісний склад Ради та обрано Олега Ільківа головою громадської ради.

11 листопада о 18.00, відбулось перше засідання установчих зборів з формуванню громадської консультативної ради при ГУ МВС України у Львівській області за участю очільника правоохоронців Львівщини генерал-лейтенанта міліції Олександра Рудяка. Про це інформує ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

На зборах затверджено кількісний склад ради, а саме 22 особи, які є представниками інститутів громадянського суспільства Львівщини. Після зборів відбулося перше засідання ради, на якому затверджено положення, на підставі якого буде працювати рада до 2015 року.

Головою ради обрано Олега Ільківа, представника БО «Твоє право», його заступником - Лідію  Тополевську представника МГО ЦППД «СІМ», а представник РБФ «Резонанс» Андрій Гнида, обраний секретарем.

Очільник Львівщини привітав новообраного голову Ради. «Сподіваюся, що наша співпраця буде плідною та результативною»,- прокоментував генерал-лейтенант міліції Олександр Рудяк.

Під час засідання, члени громадської ради попередньо обговорили 10 напрямків діяльності.

Нагадуємо, що Громадська рада є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, який утворююють для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Міністерства внутрішніх справ України, налагодження ефективної взаємодії МВС з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Список всіх членів громадської консультативної ради можна переглянути тут. 

dailylviv.com

До теми

10:09 24 вересня 2021 р.

У Львові відкриють Американський дім. Садовий шукає приміщення

Голова палати громад місцевих рад, міський голова Львова Андрій Садовий учора, 23 вересня, в Києві зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Обговорили відкриття Американського дому у Львові. Йшлось про те, що зараз тривають пошуки відповідного приміщення для розміщення цієї установи.

Рубрика: Політика

16:55 21 вересня 2021 р.

Завтра у Львові позачергове засідання виконкому буде на велосипедах

Завтра, 22 вересня, у Львові проведуть позачергове виїзне засідання виконавчого комітету. Засідання відбудеться на площі перед головним корпусом Львівського медичного університету (вул. Пекарська, 69), а приїдуть сюди члени виконкому на велосипедах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу