Російські окупанти зняли блокаду наших військових частин у Криму, але її продовжують «туристи Путіна» (відео)

23:15 5 березня 2014 р.


Фото: unian.ua

Повідомляючи про це пізно ввечері в середу, керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук додає: «За деякими даними, від'їзд може бути викликаний ротацією підрозділів».

Він інформує наприкінці 5 березня на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«За оперативною інформацією групи «Інформаційне Опір», по всьому Криму росіяни знімають блокаду з українських військових частин. Російські військові (т.зв. «зелені чоловічки» ) вантажаться в техніку і відбувають від території українських частин.

У Перевальному (українська 36 -а бригада ) окупантів відвезли 39 вантажних автомобілів, частина з яких використовувалася раніше також для блокування. Така ж картина у Феодосії й Бахчисараї.

Однак на місці залишаються «туристи Путіна». У Феодосії вони лякають українських морпіхів тим, що знайдуть і фізично знищать їх сім'ї.

Не виключений штурм. За деякими даними, від'їзд може бути викликаний ротацією підрозділів російських окупантів (тобто на їх місце прибуде заміна). Інформація відстежується».

А невдовзі Дмитро Тимчук додав все на тій же своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«Ближче до вечора окупанти раптом зняли оточення з наших частин і забралися геть, залишивши беззахисних «туристів Путіна» самостійно блокувати наших військових. Є втішна інформація з цього приводу, але я не можунею зараз ділитися (хоч дуже хочеться ), завтра все дізнаєтеся, мої друзі.

Мої соратники вважають із цього приводу, що Путін все ж злякався міжнародних санкцій, які йому світять завтра. Але я більш песимістичний, і думаю, що мова йде про ротацію (з урахуванням завезених сьогодні з ранку з Росії 1600 військових).

А тому не виключено, що до ранку з'являться у наших частин з'являться наступники цих невтомних шукачів пригод. Хоч, звісно, хочеться вірити в краще. А тому нехай новий день нам це найкраще і принесе».

Натомість начальник кримського медіа-центру Міністерства оборони країни Владислав Селезньов повідомляє на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«Три освітлювальних ракети в небо і 35 одиниць техніки, броньованої та іншої, з солдатами РФ покинули територію поблизу 36 бригади в Перевальному. Виїхали всі.

Куди? Питання поки що відкрите.

Є інформація, що можливо цієї ночі буде дуже неспокійно на Бельбеку. «Козачки» у дві сотні багнетів за допомогою екскаваторів мріють зробити ширше ворота на аеродромах. Традиційно «весело» очікується в Севастополі біля командування ВМСУ».

dailylviv.com

До теми

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу