Окупанти Слов’янська просять про переговори, натомість від них вимагають видачі диверсантів

23:44 2 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: Reuters

Про це повідомив у п’ятницю в.о. керівника військового відомства Михайло Коваль.

Виконувач обов’язків міністра оборони Михайло Коваль повідомляє сьогодні, 2 травня, «завдяки вмілим діям і чіткій взаємодії усіх задіяних в антитерористичній операції силових структур диверсанти, які тероризували мирне населення Слов'янська, зараз затискаються по повній, і, відчуваючи, що кільце навколо дедалі звужується, терористи навіть висловили бажання іти на переговори». Про це йдеться у сьогоднішньому у повідомленні Міноборони.

За словами її керівника, «українська сторона може розглянути цю можливість лише за однієї умови – повного припинення терористичної діяльності та видачі диверсантів, які брали безпосередню участь у тяжких злочинах». Михайло Коваль пояснив: «Диверсанти, які «окопалися» у Слов’янську, вибили останній козир з рук російської пропаганди, здійснивши обстріл сучасними переносними зенітно-ракетними комплексами вертольотів Збройних Сил України. Дії цих осіб чітко демонструють професійну військову підготовку».

Керівник оборонного відомства зазначив також, що «подібний принцип використання ПЗРК (одночасний пуск двох ракет по повітряній цілі) свідчить про значний бойовий досвід, який аж ніяк не може бути у звичайних мирних громадян». Виконувач обов’язки міністра оборони України також спростував закиди російської пропаганди щодо застосування підрозділів Збройних Сил України проти мирного населення:

«Вертольоти армійської авіації не здійснювали повітряних ударів по наземних цілях, а проводили лише спостереження шляхом патрулювання. Підрозділи Збройних Сил України, що беруть участь у антитерористичній операції, не застосовуються у межах міста – вони лише оточили «оплот» сепаратистів і замкнули кільце».

Коваль також висловив співчуття родинам загиблих сьогодні військовослужбовців Збройних Сил України. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини