Окупанти Слов’янська перешкоджають його звільненню вогневими точками в квартирах житлових будинків (відео)

12:30 17 травня 2014 р.


Фото: YouTube

Про це йдеться в сьогоднішньому повідомленні Управління преси та інформації Міністерства оборони.

У сьогоднішньому повідомленні Управління преси та інформації Міністерства оборони «В ході проведення АТО військовослужбовці Збройних Сил України продовжують повністю контролювати обстановку навколо Слов’янська» йдеться:

«У ході проведення АТО військовослужбовці Збройних Сил України продовжують повністю контролювати обстановку навколо Слов’янська. Населений пункт з усіх боків по периметру оточений блокпостами.

У місті захопленими залишаються кілька адміністративних будівель. Зокрема, міської ради, міськвідділів МВС та СБУ, міського суду, представництва «Укртелекому» та центрального відділення поштового зв’язку. У місті залишається 27 барикад та «блокпостів» сепаратистів.

Бойовики продовжують використовувати тактику терористичних угруповань — обладнують вогневі точки у помешканнях місцевих жителів, намагаючись спровокувати учасників антитерористичної операції на зустрічну стрільбу, що може призвести до жертв серед цивільного населення. З цією метою у багатьох квартирах житлових будинків, розташованих поблизу міських відділів МВС та СБУ обладнані вогневі точки.

Українськими військовими зачищена місцевість біля телевежі на горі Карачун. Зона безпеки розширена до 5 кілометрів в радіусі від телевежі.

Сепаратисти активізували пропагандистську роботу серед місцевого населення, спрямовану на дискредитацію учасників антитерористичної операції. Зокрема, розповсюджується інформація про «наступальні» настрої ополченців, деморалізацію Української армії, яка вже «активно співпрацює з ДНР» тощо».


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу