Окупанти Слов’янська готуються застосувати хімічну зброю, – ЗМІ

23:00 23 травня 2014 р.


Фото: uapress.info

Повідомляється, що терористам вже видали протигази, костюми хімічного захисту та індивідуальні аптечки зі шприцами, маркованими червоною і зеленою мітками.

Інтернет-газета «Преса України» інформує сьогодні, 23 травня, в повідомленні «Слов’янські терористи готуються застосувати хімічну зброю, – ЗМІ»:

«Проросійські терористи планують вчинити терористичний акт із застосуванням бойової отруйної речовини, доставленої з Росії. Про це повідомили джерело з Слов’янська, передає «Преса України» з посиланням на «Главное».

Українська розвідка стверджує, що у приміщенні захопленого Слов'янського управління СБУ тепер пильно охороняють кілька ящиків. Вони промарковані написом кирилицею: «НП – Чебоксари».

Є інформація, що ці ящики терористи повинні передати на околиці міста людині із позивним «Артилерист». Повідомляється, що «кур'єрам» вже видали протигази, костюми хімічного захисту та індивідуальні аптечки з двома шприцами, маркованими червоною і зеленою мітками.

Раніше повідомлялося, що російський диверсант Ігор Гіркін, так званий «Стрілок» в очікуванні остаточної зачистки міста українською армією, закликав жителів Слов'янська евакуюватися за межі міста».

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу