Офіцери Львівського полку Національної гвардії України провели «Урок мужності» в СЗШ №90

19:30 4 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Як повідомили в суботу в прес-службі НГУ, захисники Вітчизни подякували учасникам військово-патріотичного гуртка «Сокіл» за активну участь у наданні волонтерської допомоги військовій частині.

У прес-службі Національної гвардії України повідомили сьогодні, 4 квітня:

«Львівський полк Національної гвардії України органічно поєднує виконання службово-бойових завдань з життям міста Лева. Саме тому командування підрозділу приймає активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді та підтримує тісну взаємодію з волонтерськими організаціями.

Так, нещодавно офіцерами військової частини було проведено «Урок мужності» з учнями середньої загальноосвітньої школи № 0 міста Львова. Розпочалось заняття з новітньої історії гвардійського формування, що дислокується на західних теренах України, завдань особового складу, який брав участь в антитерористичній операції, та перспектив проходження військової служби за контрактом у лавах Нацгвардії.

Перед учнями виступили учасники АТО капітан Климентій Полуденний, лейтенант Андрій Драган, старший солдат Артем Трещов, які розповіли про буремне життя військовослужбовців на передовій. Під кінець заходу від імені командира  полку полковника Степана Логуша було заохочено керівника, підполковника запасу Анатолія Шевчуката, та учасників військово-патріотичного гуртка «Сокіл» за активну участь у наданні волонтерської допомоги військовій частині».

dailylviv.com

До теми

19:07 24 травня 2022 р.

Назвали 53 вулиці у Львівській громаді, які перейменують у рамках декомунізації

53 вулиці у Львівській громаді перейменують у рамках декомунізації топоніміки. Такий підсумок шести засідань спеціальної робочої групи. Далі визначатимуться з новими назвами. Перелік напрацювань робочої групи буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради.

Рубрика: Політика

11:21 24 травня 2022 р.

Квиток в один кінець: на кораблях-ракетоносцях рф замість оригінальних поставили побутові китайські агрегати

Запроваджені проти країни-окупанта міжнародні санкції не дозволяють повноцінно обслуговувати та ремонтувати навігаційне обладнання і дизельне устаткування бойових кораблів флотилії.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу