Офіцери Львівського полку Національної гвардії України провели «Урок мужності» в СЗШ №90

19:30 4 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Як повідомили в суботу в прес-службі НГУ, захисники Вітчизни подякували учасникам військово-патріотичного гуртка «Сокіл» за активну участь у наданні волонтерської допомоги військовій частині.

У прес-службі Національної гвардії України повідомили сьогодні, 4 квітня:

«Львівський полк Національної гвардії України органічно поєднує виконання службово-бойових завдань з життям міста Лева. Саме тому командування підрозділу приймає активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді та підтримує тісну взаємодію з волонтерськими організаціями.

Так, нещодавно офіцерами військової частини було проведено «Урок мужності» з учнями середньої загальноосвітньої школи № 0 міста Львова. Розпочалось заняття з новітньої історії гвардійського формування, що дислокується на західних теренах України, завдань особового складу, який брав участь в антитерористичній операції, та перспектив проходження військової служби за контрактом у лавах Нацгвардії.

Перед учнями виступили учасники АТО капітан Климентій Полуденний, лейтенант Андрій Драган, старший солдат Артем Трещов, які розповіли про буремне життя військовослужбовців на передовій. Під кінець заходу від імені командира  полку полковника Степана Логуша було заохочено керівника, підполковника запасу Анатолія Шевчуката, та учасників військово-патріотичного гуртка «Сокіл» за активну участь у наданні волонтерської допомоги військовій частині».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу