Офіс Президента заблокував фінансування місцевим бюджетам | Новини Львова

Офіс Президента заблокував фінансування місцевим бюджетам

12:28 16 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: tsn.ua

Офіс Президента України заблокував фінансування місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток для недопущення неефективного використання бюджетних коштів в рамках проектів, що несуть корупційні ризики.

Про це, як повідомили в п’ятницю, 16 серпня, в інтернет-видання «Економічна правда», йдеться у відповіді Офісу Президента на її запит. В Офісі Президента пояснили: «Під час зміни влади спостерігалося чимало випадків, коли особи, причетні до державного управління за попередньої влади, докладали зусиль для створення проектів з неефективним використанням бюджетних коштів, де існують ризики освоєння ресурсів окремими особами чи інші корупційні ризики».

В Офісі Президента також зазначили: «Представники старої влади, закінчуючи свою каденцію і розуміючи, що домовленостей щодо корупційних схем із новою владою досягти не можна, намагаються створити всі умови для освоєння бюджетного фінансування. Мета Президента, як гаранта конституційних прав громадян, – запобігти реалізації цього негативного сценарію».

«Тимчасове призупинення фінансування рішень уряду зроблено з метою перевірки ефективності використання бюджетних грошей, запланованих на передбачені розпорядженнями інфраструктурні проекти, кажуть в ОП. До цих проектів відносяться дитячі садочки, школи, лікарні, соціальні установи, клуби, дороги, мости тощо», – поінформувала також «Економічна правда».

В Офісі Президента також повідомили: «З метою забезпечення добробуту українців, проекти, на які спрямовано фінансування вказаними вище розпорядженнями, будуть переглянуті новим складом Кабінету міністрів. За умови виявлення порушень чи корупційних ризиків проекти будуть відкориговані, а підозрювані притягнуті до відповідальності. Заплановані інфраструктурні проекти будуть реалізовані у найшвидші терміни».

«За даними Офісу Президента, Кабінет міністрів вивчає питання. Як повідомлялося, Кабмін затримує містам виплату 7,6 мільярда гривень із фонду регіонального розвитку та 2,5 мільярда гривень субвенції на соціально-економічний розвиток», – повідомила також «Економічна правда».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

На Львівщині 27-річний чоловік упав у криницю

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу