Один місяць в Індонезії можна перебувати без візи, - Посол у Львові

16:37 19 жовтня 2018 р.

Понад 22 тисячі українців упродовж останнього року вже відвідали Індонезію. Це замало, зважаючи на те, що туристам з України, які перебувають в Індонезії до 30 днів, віза не потрібна.

Про це сьогодні, 19 жовтня, під час прес-конференції у Львові на тему: «Розвиток індонезійсько-української співпраці: нові можливості для ділових відносин», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні пан Юдді Кріснанді.

Однак, за його словами, про Україну в Індонезії також знають мало. Україну відвідало тільки дві тисячі громадян Індонезії. На думку пана Юдді Кріснанді, Україна є дуже привабливою туристичною зоною для його співвітчизників, а українці – дуже гостинні. Саме тому він наводить мости між двома країнами. 

- Сьогодні я мав зустріч у Львові з представниками торгово-економічної палати. Ми вели розмову про подальшу співпрацю у торговій сфері. Адже дуже багато продукції, яку виробляють у Львові, невідома в Індонезії. Отож, Індонезія є потенційним ринком для України, - зауважив Посол. 

Як зазначив секретар з економічних відносин Посольства Республіки Індонезія в Україні Дату Персада, Індонезія – це один з трьох найбільших ринків світу.

- Україна розглядає ринок Індонезії для продажу зернових культур, - каже він. І також зауважує, що між двома країнами налагоджена співпраця в сфері військового обладнання. 

За його словами, він має дуже оптимістичні прогнози щодо економічного зростання України. 

- Ми детально відстежуємо всі реформи, які відбуваються в Україні. І прогнозуємо, що за п’ять-десять років Україна стане членом Євросоюзу. Ми бачимо процвітання економіки України зараз і в майбутньому, - прогнозує Дату Персада. 

Аташе з питань преси, соціального розвитку та культури Посольства Республіки Індонезія в Україні Гадот Амріг зауважив, що з 2012 до 2017 року Україна інвестувала у індонезійську економіку 1,2 млн доларів. 

- Між Україною та Індонезією було 17 проектів. Переважно, це були проекти у сфері торгівлі. Але ми зі здивуванням довідалися, що не було жодної індонезійської компанії, яка би працювала в Україні, - зауважив він. 

За словами Гадота Амріга, після візиту Президента України Петра Порошенка, цю ситуацію будуть виправляти. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

22:48 22 червня 2021 р.

У Львові вперше за 30 років Незалежності військова техніка вторглася на територію УГКЦ

Львівська Архиєпархія УГКЦ заявила про рейдерське захоплення Митрополичих садів. Представники Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення привезли до садів військову техніку. Це відбувається на фоні святкувань 20-ої річниці візиту Святого Івана Павла ІІ, який мешкав у Митрополичих палатах Святоюрського комплексу

Рубрика: Політика

22:51 21 червня 2021 р.

Літнє радіо у Польщі три рази на день говоритиме українською

21 червня рівно о 9 ранку розпочалося 50-те «Літо з радіо». Щодня о 9, 10 та об 11 після випуску новин польською мовою можна слухати новини іноземними мовами: англійською, німецькою та українською.

Рубрика: Політика

21:29 21 червня 2021 р.

Нардеп з Львівщини, який виступав проти вакцинації, став спікером України у ПАРЄ щодо Covid-сертифікатів

21 червня народний депутат зі Львівщини Юрій Камельчук, який пройшов до Верховної Ради від партії "Слуга народу", став спікером у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) від України з питань "Covid-паспортів та сертифікатів".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу