Одружені військовослужбовці мають більше свободи пересування

16:51 1 грудня 2015 р.

Жодних преференцій у побутових умовах, які б надавали звання чи посада, в українській армії немає. Тими побутовими умовами, якими забезпечені солдати, користуються і офіцери.

Про це сьогодні, 1 грудня, під час прес-конференції-дискусії «Статутні відносини та позастатутні традиції військовослужбовців у збройних силах США та України», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник юридичного відділу Західного регіону Міноборони України, полковник Збройних сил України Йосип Матлай.

Хіба що, якщо військовослужбовець одружений і має дітей, то йому можуть надати помешкання.

- У нас хіба що є преференції для молодих та неодружених офіцерів. Їхня «преференція» – це особлива увага з боку командування. Доки він не одружився, за ним намагаються більше стежити. А коли він вже має родину, то на нього можна більше покластися, - каже український полковник.
Американські військовослужбовці так само зауважили, що про одружених у них піклується держава.

- Щодо місця харчування, то у нас є одна їдальня, де ми всі харчуємося. А щодо місця проживання, то ви ніколи не побачите військовослужбовця нижчого рангу, який би проживав там же, де й мешкають військовослужбовці старшого рангу, - каже командир відділення, старший сержант Томас Чік (ЗС США) .

Однак можна проживати на території військової частини і поза нею, але це залежить чи військовослужбовець одружений.

- Нижчому військовому складу, який не одружений, мешкати поза базою заборонено, - додав сержант Збройних сил США Тарас Вінтоняк.
Також якщо ти одружений, то держава подбає про твою родину.

- Одним з таких позитивних бонусів є медичне страхування,  яке отримує моя дружина і дитина. У нас народилася дитина, і ми не витратили на пологи  і все, що пов’язано з ними, ні копійки, - каже Томас Чік. 
Відео:

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу