Одесити голосують до, або після «пляжу» (відео)

12:45 25 травня 2014 р.

Вибори у Одесі почалися, як завжди, – з різними невеликими порушеннями.

Про це під час відеомоста –марафону «Україна вибирає Президента», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу повідомив голова Інституту політичної інформації Євген Попов.

Так, на окремих дільницях члени полінувалися видрукувати інформацію для виборців з адресами.

- Вони поставили кілька столів, за якими працюють члени комісії та видають бюлетені, однак не вказали, адреси, куди кому підходити. Якщо би прийшов один виборець, ну то можна спитати, куди підходити, а якщо їх відразу з десяток, то починається плутаницна і рух на дільниці, - зауважив Євген Попов.

Однак, такі порушення можуть виправити самі голови виборчих комісій.

Також громадські організації засвідчили високу активність виборців. Якщо на попередніх виборах проголосувало загалом 50 відсотків виборців одеситів. То на сьогоднішній ранок уже є черги і охочих волевиявити близько 60-70 відсотків, наголосив експерт.

- Сьогодні хороша погода і одесити голосують або до відвідування пляжу, або – після – зауважили в Одесі.

Хоча, за словами Євгена Попова, одесити все ще з пересторогою ставляться до місць скупчення людей. Тим більше, що напередодні виборів містом поширювали чутки про можливі замінування виборчих дільниць та інших актів. Тобто, «синдром 2 травня» в Одесі все ще присутній. І Євген Попов передбачає, що якщо якесь із ЗМІ пустить «качку» про замінування хоча б однієї із виборчих дільниць, то кількість охочих голосувати суттєво зменшиться.

Також громадські спостерігачі звернули увагу на «чорний піар» в дні тиші – вчора і сьогодні. Тобто,  містом були розклеєні листівки голосувати не «за», а «проти» одного із лідерів президентської компанії, Петра Порошенка. Також одесити сьогодні обирають мера, тому більше «чорного піару» себе серед кандидатів на посаду міського голови.

Щодо іноземних спостерігачів, то традиційно на дільницях багато осіб з Росії. Але більше дивують англомовні спостерігачі, які не володіють ані українською, ані російською мовою і працюють на місці без перекладачів, поінформував Євген Попов.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:15 29 жовтня 2020 р.

Синютка - Садовому: «Нехай іде з Богом»

Більшість звільняться самі: кандидат на голову Львівської ОТГ, народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка розповів, що буде із нечистими на руку чиновниками команди Садового у новообраній Львівській міській раді.

Рубрика: Політика

13:24 29 жовтня 2020 р.

Олег Синютка запропонував 12 програмних принципів формування влади Львівської ОТГ

Народний депутат від «ЄС», кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка заявив, що перемога "ЄС" на виборах у Львівській області накладає на партію особливу відповідальність, особливо під час пандемії коронавірусу та глибокої економічної кризи.

Рубрика: Політика

10:06 29 жовтня 2020 р.

КСУ заблокував призначення керівних кадрів органів влади, у тому числі переможців місцевих виборів

Конституційний Суд України позбавив Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) доступу до державних реєстрів, необхідних для проведення спеціальної перевірки декларацій кандидатів на керівні посади до органів влади.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу