Одесит запевнив в ефірі московського телебачення, що в Росії «кишка тонка» дійти до Львова (відео)

18:50 3 квітня 2015 р.


Фото: espreso.tv

Бізнесмен Вадим Чорний також порівняв РФ під час програми «Время покажет» з гітлерівською Німеччиною.

На Російському телебаченні стався прокол. На одному з ток-шоу, де зазвичай виступають агресивно налаштовані проти України герої, виступив екс-кандидат в мери Одеси і бізнесмен Вадим Чорний, який зокрема порівняв Росію з фашистською Німеччиною.

Він також заявив, що внтрішній конфлікт Росія своєю зброєю і танками перетворила на велику війну двох держав. Ведучий був шокований, а на автора заяви накинулася маса зазомбованих «патріотів» Росії. Між тим на запитання ведучого чоловік заявив, що Росія не може дійти до Львовав, бо «кишка тонка», а армія її розвалена.

Про це повідомив сьогодні, 3 квітня, телеканал «ICTV». Натомість «Телеканал новин «24» передав у п’ятницю:

«Під час російської програми «Время покажет» одесит Вадим Чорний, якого запросили як гостя ефіру, прирівняв Росію до нацистської Німеччини. «Жодна людина при здоровому глузді не може заперечувати російської агресії. Де вони (бойовики на Донбасі) беруть танки, де вони беруть «Буки», де вони беруть ЗРК?», – сказав він.

Водночас Чорний прирівняв Росію до нацистської Німеччини. «Під час Другої світової війни ви (росіяни) не могли заперечувати німецької агресії, у вас не було трансляції німецького радіо, ви не відносились з повагою до німецької точки зору. І так само зараз у нас (в Україні) йде війна», – сказав він.

Чорний додав, що російські війська не дійдуть до Львова, бо бояться. «У вас кишка тонка. Російська армія така ж розвалена, як і українська», – заявив одесит. Ця репліка викликала дещо агресивне обурення залу».

dailylviv.com

До теми

13:26 17 травня 2021 р.

Енкаведистський садизм на Донбасі у виконанні росіян і сепаратистів проти громадян України, - звіт

Під час війни на Донбасі, що триває з 2014 року, в полон до сепаратистів потрапило майже 4 тисячі громадян України. Більшість з них зазнали тортур, яких не знає цивілізований світ.

Рубрика: Політика

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу