Одесит запевнив в ефірі московського телебачення, що в Росії «кишка тонка» дійти до Львова (відео)

18:50 3 квітня 2015 р.


Фото: espreso.tv

Бізнесмен Вадим Чорний також порівняв РФ під час програми «Время покажет» з гітлерівською Німеччиною.

На Російському телебаченні стався прокол. На одному з ток-шоу, де зазвичай виступають агресивно налаштовані проти України герої, виступив екс-кандидат в мери Одеси і бізнесмен Вадим Чорний, який зокрема порівняв Росію з фашистською Німеччиною.

Він також заявив, що внтрішній конфлікт Росія своєю зброєю і танками перетворила на велику війну двох держав. Ведучий був шокований, а на автора заяви накинулася маса зазомбованих «патріотів» Росії. Між тим на запитання ведучого чоловік заявив, що Росія не може дійти до Львовав, бо «кишка тонка», а армія її розвалена.

Про це повідомив сьогодні, 3 квітня, телеканал «ICTV». Натомість «Телеканал новин «24» передав у п’ятницю:

«Під час російської програми «Время покажет» одесит Вадим Чорний, якого запросили як гостя ефіру, прирівняв Росію до нацистської Німеччини. «Жодна людина при здоровому глузді не може заперечувати російської агресії. Де вони (бойовики на Донбасі) беруть танки, де вони беруть «Буки», де вони беруть ЗРК?», – сказав він.

Водночас Чорний прирівняв Росію до нацистської Німеччини. «Під час Другої світової війни ви (росіяни) не могли заперечувати німецької агресії, у вас не було трансляції німецького радіо, ви не відносились з повагою до німецької точки зору. І так само зараз у нас (в Україні) йде війна», – сказав він.

Чорний додав, що російські війська не дійдуть до Львова, бо бояться. «У вас кишка тонка. Російська армія така ж розвалена, як і українська», – заявив одесит. Ця репліка викликала дещо агресивне обурення залу».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу