Одеса зустріла «потяг дружби» зі Львова хлібом-сіллю й квітами (відео)

22:14 21 травня 2014 р.


Фото: YouTube

Щоправда, його затримало в дорозі хибне мінування залізниці поблизу Котовська.

«5 канал» розповідає сьогодні, 21 травня, в сюжеті «Одеса зустріла «потяг дружби» зі Львова»:

«Потяг дружби» Львів-Одеса з годинним запізненням таки прибув до Південної Пальміри. Затримало його у дорозі хибне мінування залізниці поблизу Котовська. 

Утім, попри форс-мажорні обставини пасажири залишили особливий вагон спільних цінностей з гарним настроєм. На пероні гостей Одеси зустрічали квітами та хлібом-сіллю.

Серед тих, хто зустрічав – активісти та євромайданівці. Вони чекали на львівських побратимів.

Напередодні зі Львова вирушив потяг із так званим «вагоном спільних цінностей». Волонтери обклеїли його спеціальною плівкою, усередині розстелили пледи, розкидали м'які іграшки та розставили книги.

За задумом організаторів, це має символізувати цінності, які об'єднують українців: спокій, мир, затишок та тепло рідного дому. Саме цьому 25-му швидкісному довелося простояти серед поля.

У міліції кажуть: машиніст вантажного потягу, проїжджаючи повз станцію Затишшя, помітив між парною та непарною колією автомобільну покришку, яка була з відрізком матерії, на якій був напис «Стоп». Виїхала слідча група, експерти-криміналісти. Згодом експерти встановили: шина безпечна.

Годинне запізнення настрою пасажирам не зіпсувало. Кажуть: «Львів і Одеса – вони інакші в Україні, але ця інакшість нас об'єднує, це дуже близькі по духу міста. І для нас всіх спільні цінності – це тепло, спокій, затишок, і саме це, це є символ, який ми несемо».

«Потяг дружби» з нульовим вагоном особливих цінностей поки що курсує на маршруті Львів-Одеса, проте організатори планують такий причіп відправити і на Схід України». 


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

23:03 23 жовтня 2020 р.

Хто фінансує кампанії та на що витрачають гроші кандидати на посаду міського голови Львова

За крісло міського голови Львова змагаються 17 кандидатів. З них проміжні фінансові звіти до Львівської міської територіальної виборчої комісії подали 11 осіб. Разом вони витратили майже 3,5 мільйони гривень (3 453 535,98).

Рубрика: Політика

22:24 23 жовтня 2020 р.

Карусель? На Львівщині в одній громаді раптом додалося 1000 виборців

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області. Чоловіки та жінки мають різні прізвища.

Рубрика: Політика

21:47 23 жовтня 2020 р.

43% жінок у виборчих списках не означає, що таке ж представництво їх буде серед обраних

За результатами аналізу офіційних даних, завдяки дотриманню ґендерної квоти у виборчих списках до 22 обласних рад –загалом 43% жінок, тоді як у поточному складі обласних рад –тільки 15%.

Рубрика: Політика

20:34 23 жовтня 2020 р.

Львівський архітектор розповів, якими мають бути мобільні госпіталі для хворих на COVID-19

Епідіемія набирає обертів, і нині влада вже обговорює, в яких будівлях немедичного призначення можна буде розміщувати хворих на коронавірус у разі, якщо лікарні й шпиталі не витримають навали пацієнтів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу