Очільники Львівщини й Підкарпатського воєводства Польщі домовилися співпрацювати

20:50 3 вересня 2016 р.

У суботу, 3 вересня, у рамках «Форуму партнерства» голова ЛОДА Олег Синютка та маршалок Підкарпатського воєводства Владислав Ортиль підписали виконавчий протокол на 2017 рік до угоди про міжрегіональне співробітництво між Львівською областю та Підкарпатським воєводством.

Підписаний польською та українською сторонами протокол закріпив завдання, які наступного року обидві країни реалізовуватимуть спільними зусиллями. Це, зокрема, засідання робочої групи з питань підготовки спільних проектів транскордонного співробітництва, організація промоційного візиту журналістів зі Львівської області до Підкарпатського воєводства та журналістів Підкарпатського воєводства до Львівської області, співпраця у рамках організації VI українсько-польського Фестивалю Партнерства у Львові.

Протокол також передбачає організацію експертних зустрічей та тренінгів для територіальних громад Львівської області з питань впровадження реформи місцевого самоврядування (децентралізації) та у сфері агропромислового розвитку.  Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка наголосив «Дуже важливо, що на сьогодні Львівщина має такого надійного партнера. Я переконаний, що завдання, передбачені договором, ми обов’язково втілимо в життя, і вони будуть взаємовигідними для обох сторін. Сподіваємось також, що в рамках проекту Україна-Польща-Білорусь зможемо використати ресурси, які нам виділяє Європейський Союз для реалізації спільних проектів».

Своєю чергою, маршалок Підкарпатського воєводства Владислав Ортиль підкреслив: «Підписанням цього протоколу Україна та Польща вкотре підтвердили співпрацю та порозуміння, які тривають вже роками. Перш за все важливими є політичні, культурні та суспільні аспекти співпраці. Сьогодні під час «Форуму партнерства»  ми, зокрема, обмінюємось досвідом щодо реформи децентралізації. Як і ви, ми також великі надії покладаємо на проект Україна-Польща-Білорусь, який просто вимагає від наших держав подальшої співпраці та реалізації спільних проектів. Переконаний, що спільними зусиллями обов'язково втілимо в життя ті проекти, які служитимуть на благо суспільству».

dailylviv.com

До теми

22:39 12 квітня 2021 р.

Національну академію сухопутних військ у Львові відвідала делегація Збройних сил Канади

До Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завітала делегація ЗС Канади на чолі з нещодавно призначеною командиркою канадської тренувальної місії в Україні ЮНІФАЄР підполковником Мелані Лейк.

Рубрика: Політика

17:54 12 квітня 2021 р.

Влада Росії погрожує знищенням України-держави і воєнними трибуналами та розстрілами від імені окупаційного режиму

Український політолог Максим Розумний нагадав про 12 рис путінської Росії, яка через агресію проти України погрожує цивілізованому світові.

Рубрика: Політика

17:27 12 квітня 2021 р.

Телеканал Sky News показав відео з масштабним табором російських військ біля кордонів України

У мережі з'явилося відео з масштабним табором російських військ біля України. Цей табір дислокований майже в двох сотнях кілометрів від державного кордону.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу