Між Львовом і Любліном хочуть пустити поїзди

11:00 4 вересня 2016 р.

Кшиштоф Жук запропонував налагодити залізничне сполучення Львів-Люблін.

 Як повідомили в прес-службі ЛОДА, очільники Львівщини й Любліна домовлялися під час зустрічі про налагодження тісної співпраці у культурній, освітній, економічній та інших сферах і про реалізацію спільних проектів.

Зокрема, Кшиштоф Жук наголосив: «Ми зацікавленні у поглибленні співпраці між регіонами, зокрема в економічній, освітній, туристичній галузях, сфері інфраструктури. Вартувало би налагодити залізничне сполучення Львів-Люблін, що сприятиме покращенню контактів у туристичній та бізнес-сфері. Також важливою є реалізація спільних проектів у сфері охорони навколишнього середовища та обмін досвідом у галузі культури».

За словами президента Любліна, польський регіон зацікавлений також у тісній співпраці на базі університетів та можливості «подвійного диплому». Кшиштоф Жук вважає: «Університети повинні готувати хороші кваліфікаційні кадри, особливо у сфері ІТ-технологій, вже підлаштовуючи їх для роботи у конкретних сферах бізнесу». 

Розповів президент Любліна і про успішний досвід свого та українських міст у сфері реалізацій проектів, співпрацю між українськими та польськими університетами, а також про українців зі східної України, які на сьогодні успішно навчаються та працюють у Любліні. Своєю чергою, Олег Синютка наголосив: «Ви запропонували дуже багато ідей для реалізації, тому сподіваємось спільними зусиллями нам вдасться визначити конкретні цілі та зреалізувати важливі проекти у багатьох сферах. Зокрема, якщо Львів і Люблін об'єднають зусилля, то у бізнес-сфері та на ринку праці можна буде конкурувати з українською та польською столицями».

Відтак очільники Львівщини й Любліна визначити конкретні цілі для реалізацій спільних проектів.

dailylviv.com

До теми

22:33 10 квітня 2021 р.

Дмитро Ярош розгорне резервні батальйони УДА в разі загострення воєнної ситуації

Українська добровольча армія, при загостренні воєнної ситуації та широкомасштабному наступі ворога, розгорне резервні 5-й і 8-й Окремі батальйони та підрозділи забезпечення, а також - створений 3-й Окремий батальйон.

Рубрика: Політика

21:58 9 квітня 2021 р.

Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції проти Януковича, Азарова і ще 25 ексурядовців

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України про економічні санкції стосовно низки юридичних і фізичних осіб, зокрема колишніх високопоставлених українських чиновників, включно з екс-президентом Віктором Януковичем і екс-прем'єром Миколою Азаровим.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу