«Очільник» самопроголошеної «Народної республіки Новоросія» керує нею з Москви

09:36 22 квітня 2014 р.


Фото: pravda.com.ua

Про це він заявив в ефірі, звісно ж, російського телеканалу.

Як повідомляє сьогодні, 22 квітня, інтернет-видання «iPress.ua», голова Союзу православних громадян Валерій Кауров заявив учора ввечері в ефірі російсього телеканалу «LifeNews», що в неділю на Куликовому полі в Одесі оголошено про створення очоленої ним «народної республіки Новоросія». Він також розповів, що переховується у Москві, бо, за його словами «недійсна недійсна київська влада оголосила його в розшук, а у його квартирі озброєні люди з автоматами провели обшук». 

Кауров стверджував також в ефірі російсього телеканалу «LifeNews»: «Майбутнього з Україною у «Новоросії» немає. Одеська Народна Республіка у складі Новоросії стане повноправним територіальним суб'єктом нової федеративної держави, абсолютно дружньої Росії».

Голова Союзу православних громадян додав, що «проголошення республіки є відповіддю на порушення «пасхального перемир'я». Вочевидь, Кауров мав на увазі інсценування російськими диверсантами інциденту на їх блок-пост у Слов'янську у ніч на 20 квітня, яку кремлівська пропаганда оголосила «нападом «Правого сектора» на мирних жителів».

За словами Каурова, «Одеська Новоросійська республіка» заявила про визнання Донецької, Харківської, Луганської та Карпаторуської народних республік». Як нагадує «iPress.ua», 16 квітня ЗМІ з'явилася інформація про те, що одеський Антимайдан оголосив Одеську область «Одеською народною республікою» і закликав жителів міста блокувати рух транспорту в Одесі. Проте згодом антимайданівці заперечили свою причетність до проголошення республіки.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу