Очільник Львівщини окреслив її перспективи

16:10 29 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Олег Синютка запевнив у вівторок: «Завдання у нас зрозумілі, амбіцій достатньо, і результат обов'язково буде».

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка повідомив у вівторок, 29 грудня, на підсумковій на прес-конференції за 2015 рік:

«Наступного року у пріоритеті Львівщини – завершення системи управління областю, подолання корупції та покращення інфраструктури доріг. Завдання у нас зрозумілі, амбіцій достатньо, і результат обов'язково буде.

А загалом наступний рік можна назвати роком важкої праці. Насамперед у наступному році планують завершити модернізацію системи управління областю. Ми повинні зробити все для того, аби після реформи децентралізації влади  передати необхідні повноваження спільній громаді Львівської області.

Велику увагу приділятимуть у 2016-му році й дорогам. У покращення інфраструктури шляхів сполучення заплановано інвестувати близько мільярда гривень.

В області також впровадять диспетчерський центр швидкої медичної допомоги та реалізують проект «500 успішних господарств Львівщини». Важливими завданнями є системне залучення міжнародної технічної допомоги та впровадження нових технологій і моніторингу використання енергоресурсів установами області.

Не оминемо увагою і культурне життя Львівщини. Зокрема відновлять активну діяльність Народних домів у районах, де заплановано провести близько 40 тисяч заходів».

Про це розповіли сьогодні, 29 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

20:54 30 жовтня 2020 р.

ПЦУ - єдина канонічна православна церква на території України, - Вселенський патріарх Варфоломій

"Ми тимчасово терпимо існування українських ієрархів під Росією (УП МПЦ) не як місцевих правлячих єпископів, а лише як титулярних або тих, що перебувають (мають резиденцію) в Україні", - повідомив Вселенський патріарх Варфоломій.

Рубрика: Політика

19:11 30 жовтня 2020 р.

47 нардепів хочуть приховати незаконне збагачення. Серед них - два Тараси зі Львова: Козак і Батенко

Національне агентство з питань запобігання корупції назвало повний список народних депутатів, які проти електронного декларування свого майна і відповідальності за "помилки".

Рубрика: Політика

12:36 30 жовтня 2020 р.

КГБ рекомендувало Віталія Коротича для встановлення «культурних контактів» з українською діаспорою

Центр досліджень визвольного руху спільно з архівом Служби безпеки України та Архівом національної пам’яті публікує у вільному доступі оцифровані копії документів з архівів КҐБ про членство УРСР в ООН.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу