Обрано шістьох кандидатів на посади голів чотирьох РДА Львівщини

13:48 17 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Відкритий відбір на посади керівників семи структурних підрозділів ЛОДА триває.

«На посади голів чотирьох райдержадміністрацій Львівщини конкурсна комісія обрала шістьох кандидатів», – повідомили сьогодні, 17 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«За результатами тестування та співбесіди 16 грудня у керівники Бродівського, Мостиського та Самбірського районів рекомендовано по одному претенденту, а Сокальського – аж троє осіб. Керівник апарату Львівської ОДА, голова комісії з попереднього відбору Маріанна Вільшинська розповіла: «З-поміж 26-ти кандидатів двоє не взяли участь у цих етапах відбору. Тестування успішно здали 24 претенденти. Основним критерієм відбору стала співбесіда з членами комісії. У результаті ми обрали найкращих та рекомендували голові облдержадміністрації».

Також нагадаємо, що до п’ятниці, 18 грудня, в області триває відкритий відбір на посади керівників семи структурних підрозділів. Зокрема, п’яти директорів департаментів: міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва; економічної політики; паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження; дорожнього господарства, транспорту та зв’язку; екології та природних ресурсів, а також начальника управління туризму та курортів та директора Державного архіву Львівської області. Окрім цього, у Львівській ОДА розпочався конкурс на заміщення посади директора департаменту архітектури та розвитку містобудування – головного архітектора області».

dailylviv.com

До теми

13:26 17 травня 2021 р.

Енкаведистський садизм на Донбасі у виконанні росіян і сепаратистів проти громадян України, - звіт

Під час війни на Донбасі, що триває з 2014 року, в полон до сепаратистів потрапило майже 4 тисячі громадян України. Більшість з них зазнали тортур, яких не знає цивілізований світ.

Рубрика: Політика

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу