Нову Верховну Раду 21 липня обиратимуть по-старому

17:49 22 травня 2019 р.

Позачергові парламентські вибори, які мають відбутися 21 липня, пройдуть за чинною нині в Україні виборчою системою. Про це розповів заступник глави Адміністрації президента Андрія Богдана Руслан Рябошапка.

Рябошапка зазначив, що майбутні вибори до Верховнох Ради відбудуться за тією ж самою системою, яка є чинною зараз. Наразі в Україні дією змішана партійна система з 5% прохідним бар’єром, з мажоритарними округами і пропорційними списками.

Через це Руслан Рябошапка висловив сумнів, що новообрана Верховна Рада зможе отримати багато нових політичних сил.

Як відомо, новообраний президент України Володимир Зеленський на зустрічі з головами парламентських фракцій запропонував скасувати мажоритарну складову і знизити прохідний бар’єр до 3% на виборах Верховної Ради.

Але сьогодні Верховна Рада не включила до порядку денного сесії законопроект новообраного президента Володимира Зеленського про зміну виборчого законодавства щодо зниження прохідного бар’єра до 3%, а також скасування мажоритарної системи виборів. За розгляд варіанту Зеленського проголосували менше сотні нардепів.

Про це сьогодні повідомив Today

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу