Нову Верховну Раду 21 липня обиратимуть по-старому

17:49 22 травня 2019 р.

  • 0
  • 750

Позачергові парламентські вибори, які мають відбутися 21 липня, пройдуть за чинною нині в Україні виборчою системою. Про це розповів заступник глави Адміністрації президента Андрія Богдана Руслан Рябошапка.

Рябошапка зазначив, що майбутні вибори до Верховнох Ради відбудуться за тією ж самою системою, яка є чинною зараз. Наразі в Україні дією змішана партійна система з 5% прохідним бар’єром, з мажоритарними округами і пропорційними списками.

Через це Руслан Рябошапка висловив сумнів, що новообрана Верховна Рада зможе отримати багато нових політичних сил.

Як відомо, новообраний президент України Володимир Зеленський на зустрічі з головами парламентських фракцій запропонував скасувати мажоритарну складову і знизити прохідний бар’єр до 3% на виборах Верховної Ради.

Але сьогодні Верховна Рада не включила до порядку денного сесії законопроект новообраного президента Володимира Зеленського про зміну виборчого законодавства щодо зниження прохідного бар’єра до 3%, а також скасування мажоритарної системи виборів. За розгляд варіанту Зеленського проголосували менше сотні нардепів.

Про це сьогодні повідомив Today

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:48 13 вересня 2019 р.

США нададуть Україні $390 мільйонів військової допомоги

Президент України Володимир Зеленський подякував Сполученим Штатам Америки за розблокування виділення військової допомоги Україні та відзначив чудові відносини між двома державами.

Рубрика: Політика

  • 2
  • 588