Новострілищанська об'єднана громада подала в Києві до суду на Кабмін і Львівську облдержадміністрацію | Новини Львова

Новострілищанська об'єднана громада подала в Києві до суду на Кабмін і Львівську облдержадміністрацію

13:42 4 липня 2020 р.

  • 1

Громада з Львівщини вимагає від Кабінету Міністрів зберегти ОТГ, яка пройшла демократичний шлях добровільного об’єднання.

Як повідомила селищний голова Козяр Галина Іванівна, Новострілищанська ОТГ подала судовий позов на Кабмін та Львівську облдержадміністрацію через перспективний план формування громад. Громада вимагає від Кабінету Міністрів зберегти ОТГ, яка пройшла демократичний шлях добровільного об’єднання.

Новострілищанська громада позивається до Кабінету Міністрів України і просить суд визнати протиправним та скасувати розпорядження Уряду щодо затвердження перспективного плану формування територій громад Львівської області, а саме, в частині включення до складу Бібрської тергромади Новострілищанської територіальної громади.

Позов громада подала до Окружного адміністративного суду міста Києва.

Позивач переконаний, що знайде справедливість у суді та суд визнає протиправним, незаконним і скасує вищезазначене розпорядження Уряду, зобов'яжучи владу не вчиняти жодних дій щодо Новострілищанської ОТГ.

Починаючи з жовтня 2019 року Новострілищанська селищна рада – як представницький орган об’єднаної територіальної громади, зверталась до Львівської ОДА, органів державної влади з листами, в яких просила врахувати думку громади, яка не дає згоди на об’єднання з жодною із суміжних громад. Відповідне рішення було прийнято і на позачерговій сесії Новострілищанської селищної ради. Однак всупереч положенням Європейської хартії місцевого самоврядування, законодавства України, без врахування думки громади, Новострілищанську територіальну громаду було включено до складу Бібрської громади.

Новострілищанська об'єднана територіальна громада була передбачена Перспективним планом формування територій громад Львівської області згідно з Постановою КМУ від 2015 року та утворена 28 серпня 2015 року внаслідок об’єднання однієї селищної та двох сільських рад. Станом на момент звернення до суду з вищезазначеним позовом, Новострілищанська об’єднана територіальна громада існує, зареєстрована відповідно до законодавства України, є спроможною громадою.

"Ми готові за свою громаду боротись до останнього. Наразі подали позов до суду. Вже призначено склад суду. Чекаємо на призначення дати судового засідання”, – зауважила голова Новострілищанської ОТГ Галина Козяр.

Про це повідомлено на сайті Новострілищанської територіальної громади.

Коментарі(1)

666

17:41 05 липня 2020 р.

Відповісти

... подала до суду на ... ? ... от і з'явилася конкретна ймовірність спалаху в тій громаді захворювання на "коронавірус" ... Слава Україні ! ...

До теми

20:19 31 липня 2020 р.

В Україні буде 35 сучасних прикордонних інспекційних постів. Один з них - на Львівщині

За ініціативи Мінекономіки та підтримки Уряду найближчим часом буде відновлено фінансування будівництва сучасних прикордонних інспекційних постів у рамках Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство».

Рубрика: Політика

Останні новини

Посольство України в Польщі пояснило, хто не має проходити 14-денну самоізоляцію при в'їзді в Україну

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу