Нового очільника юстиції Львівської області призначать наступного тижня. Претендентів двоє

14:15 10 липня 2015 р.

Сьогодні останній день подання документів на конкурс із заміщення різних вакансій у юстиції Львівської області. Загалом зараз на 35 посад претендують 75 нових осіб, які ніколи не працювали в цій сфері. Проте сьогодні кількість претендентів може збільшитися, тому що особливий ажіотаж спостерігається саме в останні дні.

Про сьогодні, 10 липня, під час прес-конференція на тему:

«Кадрові ротації в ГТУ юстиції у Львівській області: скандальні звільнення та оновлення системи органів юстиції», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив в.о. начальника головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

За його словами, два місяці він працював без заступників, з чого зробив висновок, що стільки працівників, скільки передбачено штатним розписом Кабміну, - не потрібно. Вже не працюють заступники начальника юстиції Іван Паничок, Богдан Юcьків і Михайло Квятковський. Якщо перших двох вже звільнили, то перший заступник перебуває на лікарняному і тільки тому його не можуть звільнити. 

Отож, на думку Ярослава Жукровського варто скасувати посаду першого заступника взагалі. А на посади інших заступників вже відбувся конкурс. Було по десять претендентів на кожну. Прізвища нових держслужбовців повідомлять наступного тижня, коли їх уже призначать.

Також, як сказав новий  в.о. начальника головного територіального управління юстиції, за два місяці було звільнено понад сорок державних службовців.
- Звільнення відбувалися, виходячи з результатів роботи, з результатів конкретних перевірок діяльності відповідних посадових осіб. Ми першочергово звернули увагу на роботу не найнижчої ланки, а почали згори, - каже він.

Отож, було звільнено начальника відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно обласного управління Святослава Юcьківа.

- Ця посадова особа є сином одного з колишніх керівників юстиції. Йому спочатку було оголошено догану за те, що він дозволяв собі курити в кабінеті, порушувати трудову дисципліну, регулярно не виконував внутрішній трудовий розпорядок в частині виконання доручень. Ми склали акти про порушення. І його звільнено через прогул. Він зараз оскаржує мій наказ в суді. Я хочу передати шановним родичам цього службовця, що ваші дзвінки в різні інстанції, різні структури та різним людям не допоможуть, - попередив Ярослав Жукровський.

Також, за його словами, звільнено керівника реєстраційної служби юстиції Львова Ігоря Салюка. Підстава звільнення – за згодою сторін.
- Крім того, було звільнено начальника відділу реєстрації речових прав юстиції Львова Курило Надію Йосипівну. Вона була призначена порівняно недавно. Підстава звільнення – невідповідність займаній посаді. Я приїхав на перевірку у міський відділ реєстрації речових справ, а там справи львів’ян зберігаються на підлозі, реєстраційні справи зберігаються в кульках, просто порозкидані по цілому приміщенні. Я вважаю, що такий бардак у відділі реєстрації речових прав неприпустимий. В четвер відбудеться судове засідання з приводу визнання наказу про звільнення цієї начальниці незаконним. Я особисто буду захищати свою позицію, - каже новий начальник юстиції.

Також є вакантною посада начальника Пустомитівського відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно. 

Крім того, ще 50 службовці отримали догани за погану роботу, хамство стосовно громадян та некоректну поведінку. І якщо не виправляться, то у Львівській області в юстиції з’явиться ще 50 вакансій. Повідомлення про нові вакансії слід очікувати в межах двох тижнів.

Що стосується посади, яку він зараз обіймає як в. о., то, за словами Ярослава Жукровського, цього тижня було проведено конкурс.
- На цю посаду було подано сім заяв. Проте в самому іспиті та тестуванні  взяло участь лише двоє. Зараз міністр вибиратиме між Жукровським і Василем Володимировичем Зайцем, якого було звільнено минулого року з посади начальника відділу реєстрації речових прав Львова. Інших претендентів немає, - каже він.

Тому, за його словами, призначення нового очільника юстиції Львівської області варто очікувати вже наступного тижня.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу