Нова норма передбачає по 200 скриньок на дільниці для вимушених переселенців, – нардеп

17:51 19 жовтня 2015 р.

Не може бути так, що у Львові перебувають здорові і веселі мужики з Донецька і Луганська, які тут п’ють в барах горілку. А хлопців зі Львова. Запоріжжя, Києва кидають на фронти, в той час, коли їхню землю повинні захищати всі разом.

Про це сьогодні, 19 жовтня, під час прес-конференції на тему: «Як вибори 25 жовтня змінять місцеве самоврядування», що відбулася сьогодні у Львівському прес-клубі, повідомив член Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Сергій Соболєв.

- Ми наполягаємо на створенні професійної сільської армії. Голова сільської ради повинен розносити не повістки замість військкомату, а інформацію тим, які бажають служити в професійній армії, - каже він.

Сергій Соболєв вважає, що тимчасово вимушені переселенці повинні отримати право голосувати на місцевих виборах. - Зараз пропонують зробити в законі таку норму, щоби внутрішні переселенці змогли голосувати за тих депутатів, які балотуються на їхній малій Батьківщині, не заїжджаючи туди. Це означає, що на виборчій дільниці буде 200 скриньок. Ця – для Горлівки, наприклад, ця – для того села, та – для іншого. Але це зробити неможливо, - каже він.

Тому єдиний вихід, щоби провести вибори на тимчасово окупованих територіях – це виведення російських окупаційних військ та бандформувань, відновлення кордону, вважає нардеп.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу