Німеччина послаблює і знімає контроль на кордонах

16:59 16 травня 2020 р.

Фото до новини

ФРН з суботи, 16 травня, послаблюється запроваджений два місяці тому контроль на кордонах з Австрією, Францією і Швейцарією, а з Люксембургом знятий повністю.

Таке рішення було прийняте в результаті консультацій міністра внутрішніх справ ФРН Горста Зеегофера з колегами сусідніх країн, а також керівництвом відповідних прикордонних федеральних земель Німеччини, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Прийняте рішення про адаптацію прикордонного режиму наприкінці цього тижня, виходячи з розвитку ситуації з зараженнями», - пояснили в МВС.

 

Зазначається, що повністю знято всі обмеження на кордоні з Люксембургом.

 

На кордонах з Австрією, Францією та Швейцарією внутрішній прикордонний контроль буде проводитися до 15 червня, але з 16 травня виїхати в сусідню країну або в’їхати з неї буде простіше. Так, відтепер дозволено перетинати кордон з діловою метою, а також з поважних сімейних причин або у випадку наявності нерухомості в сусідній країні. Треба лише заповнити роздрукований зазделегидь формуляр, у якому вказати причин подорожі.

 

Незрозумілою залишається ситуація на кордонах з Чехією та Польщею, з якими Німеччина формально не запроваджувала заборону, але її запровадили ці країни.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини