Ніагарський водоспад засвітили синьо-жовтими вогнями (відео)

13:23 30 грудня 2013 р.


Фото: dt.ua

Таким чином українська діаспора Канади продемонструвала солідарність з учасниками Євромайдану.

Своєю чергою, українці американського міста Філадельфія протестували проти побиття журналістки і активістки Євромайдану Тетяни Чорновіл. Натомість українці Лісабона та Албуфейри створили об'єднання «Євромайдан-Португалія».

На мітингах в цих португальських містах у черговий раз висловили підтримку українцям в Києві гаслами «Київ – ми разом із вами!», тримали портрети Януковича, перевернуті вниз головою, молилися і співали гімн України. Також було зібрано пожертвування на підтримку Євромайдану в Києві.

Однією з причин створення об'єднання у Спілці українців у Португалії назвали протидію спробам посольства України у Португалії, заручившись підтримкою лояльних (здебільшого проросійських організацій) показати португальському суспільству розбіжності у поглядах на події в Україні серед української громади у Португалії».

Тим часом українці Італії на площі Святого Петра у Ватикані влаштували український вертеп, який назвали «Різдвяний Євромайдан». Про це повідомляє в понеділок «Дзеркало тижня. Україна».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу