Незалежний підрахунок витрат учасників мерських перегонів у Львові та Дрогобичі не збігається з партійним

13:41 25 жовтня 2015 р.

Незалежний підрахунок витрат учасників мерських перегонів у Львові та Дрогобичі не збігається з тими, що подають самі кандидати, їхні штаби та партії.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі,  повідомив аналітик проекту «Моніторинг фінансових витрат на агітацію учасниками мерських перегонів у Львові та Дрогобичі», керівник моніторингових програм ГО «Центр соціальних інновацій» Оксана Фітель.

- Станом на сьогодні є паралельний підрахунок витрат. Ми використовуємо своїх інформаторів. Цього року фінансувати кампанію міського голови можна було як із фонду самого кандидата, так із фонду партії, яка висунула його на посаду, - каже вона.

Проте, за її словами, робити висновки можна буде тільки після виборів, коли будуть оприлюднені  всі офіційні дані. Тому що зараз незалежні експерти користуються відкритими джерелами та даними своїх інформаторів.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

15:15 27 вересня 2020 р.

У Львові, удаючи опитування, дві політпартії збирають персональні дані містян

У Львові представники ВО «Батьківщина» збирають підписи та персональні дані містян під виглядом опитування щодо програми «Доступні ліки та безкоштовні аналізи у лабораторіях». А «Європейська Солідарність» пропонує заповнити анкету прихильника і розповісти про житлово-комунальні проблеми. Такі дії можуть мати ознаку маніпуляції з даними виборцями.

Рубрика: Політика

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу