Незалежний підрахунок витрат учасників мерських перегонів у Львові та Дрогобичі не збігається з партійним

13:41 25 жовтня 2015 р.

Незалежний підрахунок витрат учасників мерських перегонів у Львові та Дрогобичі не збігається з тими, що подають самі кандидати, їхні штаби та партії.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі,  повідомив аналітик проекту «Моніторинг фінансових витрат на агітацію учасниками мерських перегонів у Львові та Дрогобичі», керівник моніторингових програм ГО «Центр соціальних інновацій» Оксана Фітель.

- Станом на сьогодні є паралельний підрахунок витрат. Ми використовуємо своїх інформаторів. Цього року фінансувати кампанію міського голови можна було як із фонду самого кандидата, так із фонду партії, яка висунула його на посаду, - каже вона.

Проте, за її словами, робити висновки можна буде тільки після виборів, коли будуть оприлюднені  всі офіційні дані. Тому що зараз незалежні експерти користуються відкритими джерелами та даними своїх інформаторів.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:04 16 квітня 2021 р.

19 квітня обговорять додатки до кластерів "нормандської четвірки" щодо мінських домоленостей

Володимир Зеленський обговорив з президентом Франції і канцелкою Німеччини виконання домовленостей, які були досягнуті на зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» у грудні 2019 року в Парижі.

Рубрика: Політика

20:54 16 квітня 2021 р.

Меркель і Макрон змушують Зеленського виконувати мінські домовленості

Канцлерка Німеччини і президент Франції наголосили президенту України на необхідності повного втілення мінських домовленостей обома сторонами протистояння на Донбасі, а також заявили, що "Німеччина і Франція й надалі докладатимуть зусиль у "нормандському форматі".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу