Неподалік Маріуполя прогнали з територіальних вод України російські бойові кораблі (відео)

13:30 25 вересня 2015 р.


Фото: ukrinform.ua

У штабі оборони приазовського міста повідомили в четвер: «Ситуація миттєво була взята під контроль прикордонниками».

«У територіальних водах України на відстані чотирьох морських миль від берега Білосарайської коси прикордонниками була зафіксована мініескадра Чорноморського флоту РФ, у складі якої були бойові кораблі, тральщики і малі надводні судна. Інцидент стався у четвер», – повідомили сьогодні, 25 вересня, в штабі оборони Маріуполя. 

«Ескадра проводила певні провокаційні дії. Після певної проведеної роботи українськими морськими прикордонниками кораблі противника відійшли з місця розташування. Ніякої загрози вторгнення у бік Маріуполя не було. Можливо, таким чином противник проводив розвідку, вивчав реакцію української сторони на вторгнення кораблів у територіальні води України», – відзнвачили у прес-центрі.

У штабі також наголосили, що ситуація миттєво була взята під контроль морськими прикордонниками, й запевнили: «Українським прикордонним військам є чим зустріти противника з боку моря, у разі можливого прояву агресії на воді. Недавно проводилися планові заняття з мінування морської зони, з її охорони, з відбиття можливої висадки десанта. Такі заняття проводяться регулярно. У Прикордонній службі України на сьогодні є досить фахівців високого класу відповідного профілю для того, щоб захистити територіальну цілісність України з боку моря».

«У цілому ж минула доба в межах сектора «М» пройшла спокійно. Спостерігається активне переміщення техніки противника і маневрування, але якихось провокаційних дій не було», – повідомили також сьогодні, 25 вересня, на сторінці штабу оборони Маріуполя в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

13:23 25 жовтня 2021 р.

31 жовтня у чотирьох районах Львівщини відбудуться місцеві вибори

Уже за тиждень, 31 жовтня, в чотирьох районах Львівської області відбудуться місцеві вибори. Цього дня на позачергових виборах обиратимуть Комарнівського міського (Львівський район) і Шегинівського сільського (Яворівський район) голів.

Рубрика: Політика

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу