Необхідно змінити закон про регламент Верховної Ради, – нардепка у Львові

08:25 26 вересня 2019 р.

  • 0

Народна депутатка України від партії «Голос» Наталія Піпа вважає, що кожен депутат повинен нести особисту відповідальність за кожне голосування і за кожен законопроект. Робота у парламенті має бути командна, а відповідальність – особиста.

- Усі говорять, що так швидко Верховна Рада України ніколи не працювала. Ми очікуємо в парламенті, коли рішення будть не тільки монобільшості, а власне - консенсусу, - каже Наталія Піпа. - Тому що 40% населення України - це люди, які не проголосували за монобільшість. І тому я вважаю, що рішення будуть ефективними і зрозумілими тоді, коли будуть почуті всі. 

На думку Наталії Піпи, закон порушили при голосуванні за ЦВК та про імпічмент Президента. Останній навіть не є законом, а переписаним регламентом з Конституції України під назвою "закон". 

- Ми як найменша фракція мали би бути найбільше зацікавлені в імпічменті президента чи в зміні ЦВК, але навпаки - ми голосували проти, бо вважаємо, що тут не дотримано закон, - говорить Наталія Піпа. - Порушення регламенту: нормально це чи ні? Мушу сказати, що регламент - це також закон. І якщо ми бачимо, що його треба оптимізовувати, змінювати - я погоджуюся, що є речі, які працюють дуже довго, а ми, як і всі українці, хочемо, щоб це було динамічніше, - значить треба приймати зміни в регламент. Світовою моделлю є те, коли довго обговорюється рішення і швидко його імплементують. 

У першу ніч Верховона Рада проголосувала близько 120 законів. Народна депутатка переконана, що закон має бути допрацьований так, щоб наступного дня не вносити в нього правки.  

- Бо коли кажемо: та то нічого - потім внесемо правки, то це не зовсім добре, - заявила Наталія Піпа під час засідання у Львівському пресклубі на тему «Головні порушення законодавства у новій Верховній Раді: політична доцільність чи правовий безкрай?» - Перш за все, це відповідальність перед виборцями. Ви вчора прийняли один закон, а сьогодні вже вносите до нього правки? Тож треба ставити на голосування максимально добрий закон, щоб він був не просто проголосований, а щоб він працював і приносив ті зміни, які хоче громадськість і Україна. 

Довідка

У засіданні Львівського пресклубу взяли також участь народна депутатка Софія Федина (партія “Європейська солідарність”), народні депутати Михайло Цимбалюк (партія “ВО “Батьківщина”) і Юрій Камельчук (партія "Слуга народу"), Микола Бучин, доктор політичних наук, професор НУ “Львівська політехніка” і Тарас Радь, аналітик ГМ “Опора”. Захід відбувся в рамках проекту “Інтерактивні відеодебати, відеодискусії і відеомарафон суб'єктів виборчого процесу з дотриманням гендерного паритету”. Проект підтримує «Медійна програма в Україні», яку виконує міжнародна неурядова організація “Internews” за сприяння  Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:49 19 лютого 2020 р.

Бригадний генерал ЗС США Крістофер Норі відвідав Львів

Сьогодні, 19 лютого, до Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завітала делегація Збройних сил США на чолі з командувачем 7-го командування підготовки Сухопутних військ США в Європі бригадним генералом Крістофером Норі.

Рубрика: Політика

20:55 17 лютого 2020 р.

На Державну премію під грифом «секретно» подадуть до суду, – президент у Львові

Волонтери-стоматологи прийняли рішення про створення електронної петиції до Президента України з вимогою відкликати Державну премію 2019 року в галузі стоматології. Вони також готують судовий позов на Комітет з державних премій в галузі науки і техніки, який дав цю нагороду авторам, що подали неправдиву інформацію про впровадження моделі стоматологічної допомоги в зоні АТО/ООС.

Рубрика: Політика

19:02 17 лютого 2020 р.

Студенти з Дублянів хочуть до Львова

Студенти Львівського національного аграрного університету виступили на підтримку реформи децентралізації й приєднання Дублян у Жовківському районі Львівської області до Львівської ОТГ.

Рубрика: Політика

Останні новини

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

74 навчальні заклади Львова долучилися до челенджу «Булінг stops тут»

У Львівській міськраді не дозволили забудову на місці вілли

Медики організували у Львові толоку

Депутатка планує просити СБУ порушити кримінальну справу щодо протестів поблизу Львова

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу