Не Зеленський, а Єрмак, Стефанчук і Умєров виїхали у США

22:03 5 грудня 2023 р.

Фото до новини

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак виступив в Інституті миру США.

Про це повідомило Офіційне інтернет-представництво Президента України, пише Dailylviv.com.

У межах візиту до Сполучених Штатів Америки разом із Головою Верховної Ради Русланом Стефанчуком і міністром оборони України Рустемом Умєровим керівник Офісу Президента Андрій Єрмак виступив в Інституті миру США.

Він подякував усім партнерам, які підтримують Україну у війні з російським агресором.

Андрій Єрмак акцентував, що Формула миру, яку представив Президент Володимир Зеленський на саміті G20 на Балі, пропонує комплексну відповідь на безпекові виклики, перед якими стоїть людство.

Керівник Офісу Президента наголосив, що Україна прагне виправити систему міжнародних відносин і змусити її працювати на основі верховенства права.

Він зазначив, що імплементація Формула миру стане фундаментом, який дасть змогу зупинити тиранію в майбутньому.

Читайте також: Politico назвало Єрмака «зеленим кардиналом України»

"Якщо допомогу, яка обговорюється в конгресі, буде просто відкладено, то створиться великий ризик, що ми залишимося на тих самих позиціях, що зараз. Наступати стане неможливо, і буде великий ризик програти в цьому конфлікті... ЗСУ хоча й більш мотивовані, але змушені переходити до оборони", - заявив керівник ОП.

Довідка 

Інститут миру США (United States Institute of Peace) – незалежний, позапартійний державний аналітичний центр, що вивчає питання запобігання та подолання міжнародних конфліктів. Інститут фінансується виключно коштом асигнувань Конгресу США. Аналітики Інституту часто діють як посередники в зонах конфліктів.

Тим часом американські ЗМІ пишуть, що Байден уже в приватному порядку намагається переконати конгресменів ухвалити запит на додаткову допомогу Україні.

Нагадаємо, в Адміністрації американського президента Джо Байдена попередили лідерів Конгресу США, що надані кошти для допомоги Україні закінчаться до кінця цього року.

Dailylviv.com повідомив, скільки заробили у 2023 році Зеленський, Шурма, Єрмак та ще 31 високоурядовець. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів