Кличко не має плану для Майдану

22:20 30 листопада 2013 р.


Фото: lenta-ua.net

Чи зуміють ті, хто формально є лідерами політичної опозиції, стати неформальними лідерами багатомільйонної громади? Відповідь може бути одержана вже завтра.

Лідер партії УДАР Віталій Кличко сьогодні ввечері в ефірі телеканалу ЗІК у Львові не зміг чітко і конкретно відповісти на запитання ведучого програми Антіна Бурковського щодо плану дій опозиції під час протестних акцій. У своїй відповіді Кличко сказав про те, що за пролиту кров повинен нести відповідальність президент, і взагалі хтось мусить відповісти за це. Що треба переобрати парламент, відправити у відставку уряд, але в який спосіб політична опозиція домагатиметься цього Віталій Кличко, схоже, або не знає, або поки що не говорить. Якщо до цього додати слова Кличка про те, що влада в Україні має бути легітимною, то можна майже безпомилково припустити, що десятки тисяч мітингувальників, які зберуться завтра у Києві, знову почують від лідерів опозиції декларації про імпічмент президента, відставку уряду і розпуск парламенту. Ця риторика всіх видів опозиціонерів триває з часу останніх виборів до Верховної Ради, але нічого іншого, крім мандатів депутатів їх палким промовцям, не дала.

dailylviv.com

До теми

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу