«Не бійтеся», - звернення групи «Першого грудня» до учасників Євромайдану

20:02 30 листопада 2013 р.


Фото: trust.ua

Учасники громадської ініціативи «Першого грудня» вимагають звільнення і покарання усіх причетних до силового розгону мирного протесту на Майдані Незалежності, насамперед тих, хто віддав наказ застосувати силу проти українських громадян. Про це йдеться у зверненні ініціативи, текст якої подаємо повністю.

«Дорогий Український народе, дорогі співгромадяни, Не бійтеся. Для нас усіх і всієї України зараз це — найважливіші слова. Уночі в Києві було пролито кров. Дата 30 листопада увійде в історію як злочин проти нашого народу. Ми найжорсткіше засуджуємо варварський та кривавий розгін мирного зібрання і насильство, вчинене проти людей. Вимагаємо звільнення і покарання всіх винуватців цього злочину і насамперед тих, хто віддав наказ застосувати силу проти українських громадян. Для таких дій немає жодного виправдання і пробачення.

Не бійтеся — ці слова означають, що сьогодні увесь наш народ має бути, як одна сила, і не остерігатися ані втрати України, ані вияву свого протесту. Наша надія жити за європейськими цінностями відтепер стала впевненістю. Ніхто не зупинить нашої надії, і європейські майдани в Києві, в усіх містах України і в багатьох столицях світу показали, що Український народ ясно показує волю бути повноправним членом єдиної європейської спільноти. Це насамперед має усвідомити Президент України, бо Український народ вийшов на розмову з ним віч-на-віч.

У цей час наша найважливіша ціль — підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Велика сила нашого народу сьогодні адресує Президентові головне послання — виконати волю людей і підписати угоду у найкоротші строки. Це — головна вимога народу та історії. Словами «не бійтеся» ми просимо всіх діяти не емоційно, а практично. Потрібно припинити порожню суперечку про політиків і громадян і дійти згоди: відкиньмо будь-які амбіції і дрібну користь — ми діємо за одну справу під національним і європейським прапорами.

Ми закликаємо організаторів майданів порозумітися в планах дій, щоб не витрачати енергію людей і зосередити її на найважливішому, аби ніхто не зловживав нашими зібраннями. Ми звертаємося до всіх українських церков і конфесій підтримати наш народ і дати належний захист волі людей як у духовному, так і буквальному сенсі. Ми закликаємо підтримати людей і нашу європейську мрію усіх, хто працює у владі, міліціонерів та військових. Не вчиніть смертельного злочину зради свого народу. Кличемо до єдиної європейської позиції всі верстви української спільноти. Виявляймо разом спільну надію.

Звертаємося й до іноземних дипломатів, які бачать сьогодні дух українців: скажіть своїм столицям і своїм народам, що Україна — це Європа і вона вже назавжди повернулася додому. Не бійтеся, дорогі брати і сестри. Ми переможемо. За нас Правда, за нас Сила і Воля Святая».

dailylviv.com

До теми

18:51 24 вересня 2021 р.

Місто Дубляни покинуло Львівську МТГ за рішенням суду у Києві

Окружний адміністративний суд міста Києва виключив місто Дубляни зі складу Львівської громади. Це рішення суд ухвалив 22 вересня за позовом мешканця Дублянів, координатора Комітету захисту прав громад Віталія Горбатенка.

Рубрика: Політика

10:09 24 вересня 2021 р.

У Львові відкриють Американський дім. Садовий шукає приміщення

Голова палати громад місцевих рад, міський голова Львова Андрій Садовий учора, 23 вересня, в Києві зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Обговорили відкриття Американського дому у Львові. Йшлось про те, що зараз тривають пошуки відповідного приміщення для розміщення цієї установи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу