Назвали технічних кандидатів в нардепи на Львівщині

16:30 2 липня 2019 р.

Фото до новини

У 124 виборчому окрузі зареєстровано три кандидати до Верховної Ради, які представляють «Голос». Тільки один з них – політичну партію. А два інших вказали приватні підприємства «Голос» та «Ґолос» як місце своєї праці.

Про це сьогодні, 2 липня, під час пресконференції  на тему «Перебіг парламентської кампанії на Львівщині», яка відбулася у Львівському пресклубі, повідомила представниця громадянської мережі «ОПОРА» Ольга Стрелюк.

- Ці три кандидати у виборчому бюлетені йдуть один за одним. А інформація про політичну партію та місце праці буде занесена до цього бюлетеню. Вочевидь, це є технічні кандидати. І їхня мета – забирати голоси, аби зменшити шанси кандидата від партії потрапити до парламенту, - пояснює вона.

Така ж ситуація є і в 119 виборчому окрузі. Тут є офіційно зареєстрований кандидат від партії «Слуга народу». І тут же кандидує голова правління громадської організації «Слуга народу України». 

У 121 виборчому окрузі є офіційний кандидат від партії «Європейська солідарність» Михайло Задорожній, який не є членом цієї партії. А також зареєстрований самовисуванцем член партії «ЄС». 

- Але тут ми прогнозуємо, що вони працюватимуть у тандемі та підсилять один одного. Оскільки пан Задорожній веде активну кампанію, інший – не веде. І, вочевидь, його функція – збільшити кількість членів у дільничних виборчих комісіях, які будуть організовувати процес у день голосування. Це вони роблять не з метою фальсифікації. Коли панує взаємна недовіра, то кожен кандидат хоче застрахувати свої виборчі голоси, вводячи у виборчі комісії якомога своїх членів. Як вони нам пояснюють, щоби вони контролювали процес і захистили результат, - пояснює Ольга Стрелюк. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини