Назарбаєв заявив, що вже отримав згоду Зеленського на зустріч із Путіним

10:00 12 листопада 2019 р.

  • 1


Фото: inform.kz

Колишній президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв запропонував президентам України і Росії провести зустріч тет-а-тет.

Нурсултан Назарбаєв заявив про це, як повідомили у вівторок, 12 листопада, в інформаційній агенції «Kazinform», під час п'ятого щорічного засідання «Astana Club».

Колишній президент Казахстану також розповів: «Я вже отримав згоду Зеленського на зустріч тет-а-тет. Про це повідомив президенту Росії. Якщо нейтральний майданчик потрібний – я запропонував Казахстан».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Фантом

22:16 12 листопада 2019 р.

Відповісти

А злі язики витончено лихословлять ... Нібито це Путін особисто на недавній зустрічі у Омську просив шановного пана Назарбаєва вмовити нашого пана Зеленського зустрітися з ним віч-на-віч у Казахстані ... Вочевидь - нагальної потреби у такій окремій зустрічі немає і ці двоє могли би вдосталь нашепотітися й у Парижі ... ... ... А ще невідомо хто закинув у суспільство плітку що нібито усі виступи "Кварталу-95" у Росії ще від 90-х років відбувалися за попередньої згоди ФСБ РФ і що нібито у керівництва "Квартала-95" відбувалися якісь контакти з ФСБ РФ із досі нез'ясованими наслідками - але тоді після цих контактів актери "Кварталу" ходили неначе в воду опущені, і посилаються на відому пародію де мов дерев'яний пан Зеленський у ролі поета Олександра Пушкіна на виставі у Москві (бажаючі можуть відшукати в інтернеті та насолодитися - і відчути різницю у грі пана Зеленського на цьому виступі та на усіх інших). .... ... ... ... Злі язики на то й злі язики аби брехати ... Вірити чи не вірити у плітки це справа особиста ... ... ... ... Але українське суспільство цілком правомірно й обгрунтовано застерігається у відсутності прозорого та зрозумілого роз'яснення планів та дій з боку української влади на тлі різноманітних суперечливих інформаційних фейків ... Українське суспільство не розуміє якою є справжня позиція української влади щодо Мінських Угод і щодо ОРДЛО і щодо Криму і щодо Росії. Здавалося б - Київ виконав усі забаганки Кремля для Нормандійської зустрічі але тепер з'являється наступна байка про "прямий діалог Киева з Донецьком-Луганськом" разом із давніми хотєлками Москви про "особливий статус із закріпленням його у Конституції України" ... І це в той час - як влада України спростила перетин лінії фронту на Донбасі хоча незрозуміло як розумна людина може очікувати що мешканці ОРДЛО відмовляться отримувати дві пенсії які зараз мають від Росії та від України ... ... ... ... ... Вже час будувати стіну з ровом навкруги ОРДЛО чи ще не час ???

До теми

07:30 10 грудня 2019 р.

Загальні узгоджені висновки Паризького саміту в Нормандському форматі, – офіційно

Президент Французької Республіки, Канцлер Федеративної Республіки Німеччина, Президент Російської Федерації та Президент України зустрілися 9 грудня в Парижі.

Рубрика: Політика

23:40 9 грудня 2019 р.

У Парижі домовилися лише про обмін утримуваними, – міністр

Президенти України й РФ говорили про вибори на Донбасі й відновлення українського контролю над кордоном, але якихось домовленостей не досягли, водночас, погодили новий обмін утримуваними.

Рубрика: Політика