Навіть за Януковича перші особи держави у «день тиші» не виступали на головних телеканалах країни

19:02 26 жовтня 2014 р.

Cтверджувати, чи пройшли вибори чесно, треба тоді, коли будуть на руках протоколи з мокрими печатками. Немає 100% впевненості щодо фальсифікації з підрахунку голосів, коли ще до виборів відверто порушують законодавство.

Про це під час відеомарафону «Львівщина обирає Верховну Раду», який відбувається в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу, повідомив керівник виборчого штабу партії «Громадянська позиція» Анатолій Забарило. За його словами, такої кампанії він ще не спостерігав: по-перше за кількістю бруду, по-друге - прихованої агітації в «день тиші». «Навіть за Януковича такого не було, щоб перші особи держави у «день тиші» виступали на головних телеканалах країни», - пояснює він. Анатолій Забарило стверджує, що бажання зірвати виборчий процес фальсифікаціями чи іншими інсинуаціями не пройде. «Я би нікому не радив займатись фальсифікаціями, бо буде відповідна реакція суспільства. Палаючими шинами в центрі міста не обійдуться», - каже він.


Відео:

dailylviv.com

До теми

15:32 30 вересня 2020 р.

У Яворівській РДА - новий голова

Сьогодні, 30 вересня, у Яворівській районній державній адміністрації відбулось офіційне представлення нового керівника району. Новим очільником став Юрій Шпак.

Рубрика: Політика

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу