Навіть за Януковича перші особи держави у «день тиші» не виступали на головних телеканалах країни

19:02 26 жовтня 2014 р.

Cтверджувати, чи пройшли вибори чесно, треба тоді, коли будуть на руках протоколи з мокрими печатками. Немає 100% впевненості щодо фальсифікації з підрахунку голосів, коли ще до виборів відверто порушують законодавство.

Про це під час відеомарафону «Львівщина обирає Верховну Раду», який відбувається в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу, повідомив керівник виборчого штабу партії «Громадянська позиція» Анатолій Забарило. За його словами, такої кампанії він ще не спостерігав: по-перше за кількістю бруду, по-друге - прихованої агітації в «день тиші». «Навіть за Януковича такого не було, щоб перші особи держави у «день тиші» виступали на головних телеканалах країни», - пояснює він. Анатолій Забарило стверджує, що бажання зірвати виборчий процес фальсифікаціями чи іншими інсинуаціями не пройде. «Я би нікому не радив займатись фальсифікаціями, бо буде відповідна реакція суспільства. Палаючими шинами в центрі міста не обійдуться», - каже він.


Відео:

dailylviv.com

До теми

21:33 15 квітня 2021 р.

Як олігархи будуть перетворюватися на бізнесменів: президент запропонував законопроєкт про статус олігарха

Сьогодні, 15 квітня, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що запропонував Раді нацбезпеки та Офісу Голови держави у співпраці з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроєкт щодо олігархів.

Рубрика: Політика

20:36 15 квітня 2021 р.

Старост пропонуватимуть радам їхні голови: одна кандидатура матиме один шанс для затвердження

Старостинський округ утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживають не менше 500 жителів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу