Військові навчання на Львівщині проінспектував головнокомандувач об'єднаних збройних сил НАТО

12:26 24 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Генерал Філіп Брідлав високо оцінив підготовку український військовослужбовців на «Репід Трайдент – 2015».

У четвер, 23 липня, до Міжнародного центру миротоворчості та безпеки Академії сухопутних військ на Львівщину, де триває масштабне українсько-американське навчання «Репід Трайдент – 2015», завітав головнокомандувач сил НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав. Разом із командувачем Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-лейтенантом Анатолієм Пушняковим, вони проінспектували навчальні ділянки полігону, де проходять підготовку учасники навчання з різних країн.

Спочатку свої навички зі взяття під контроль населених пунктів та ведення бойових дій в умовах міста високопосадовцям продемонстрували вояки армії США. За словами генерала Філіпа Брідлава, незважаючи на значний бойовий досвід, американській армії є чому повчитись в українських воїнів. Отримані нашими захисниками під час участі у антитерористичній операції на сході України знання та навички є безцінними, адже відображають актуальні загрози в умовах сучасних збройних конфліктів.

Згодом Головнокомандувач сил НАТО в Європі та Командувач СВ ЗС України ознайомились із процесом підготовки українських військовослужбовців до протидії саморобним вибуховим пристроям. Українські та канадські інструктори продемонстрували гостям зразки мінно-вибухових пристроїв, до виготовлення та застосування яких сьогодні вдаються бойовики незаконних збройних формувань на сході нашої держави.

Також генерал Брідлав та генерал-лейтенант Анатолій Пушняков мали можливість поспостерігати за діями українського підрозділу під час виявлення та знешкодження саморобних вибухових пристроїв. Головнокомандувач сил НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав подякував керівництву навчання за гідну організацію заходу та запевнив, що Північноатлантичний альянс й далі тісно співпрацюватиме з Україною з метою підвищення обороноздатності країни та підтримання миру й безпеки у східноєвропейському регіоні.

Про це повідомили сьогодні, 24 липня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу