Нацраду зацікавили шоу телеканалу «Інтер» з Кобзоном

07:51 2 січня 2015 р.

Кобзон у Львові.

Кобзон у Львові.
Фото: http://tabloid.pravda.com.ua/news/51936bca9030c/

Національна рада з питань телебачення й радіомовлення викличе на найближче засідання керівництво телеканалу "Інтер" і СБУ для розгляду програмної концепції телеканалу. Про це повідомила член цієї Нацради Ольга Герасим’юк у соцмережі.

"На перше ж в новому році засідання Нацради ми викликаємо Анну Безлюдну ("Інтер"). "Заслухати її концепцію новорічних шоу", - написала вона.

"Також запрошуємо взяти участь у цій розмові СБУ, сподіваємося на участь РНБО, запросимо голову Комітету свободи слова ВР, депутатів…", - написала Ольга Герасим’юк, зазначивши, що РНБО може застосувати санкції до телеканалу.

"Обов'язково закличемо громадських активістів, пресу, представників європейських організацій", - додала Ольга Герасим’юк.

Вона підкреслила, що перед новорічними святами моніторинговий центр Нацради отримав завдання поставити на контроль всі ефіри – і результат моніторингу буде опрацьовано на засіданні в вищезазначеному колі учасників.

Нагадаємо, на телеканалі "Інтер" у новорічну ніч транслювався запис новорічної програми, в якій виступив, зокрема, співак Йосип Кобзон, який оголошений в Україні персоною нон-грата. У цій же програмі звучали пісні інших російських виконавців, які публічно висловлювалися на підтримку сепаратистів на сході України. Серед них Валерія, Олег Газманов, Микола Басков та інші.

Після цього секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що Нацрада з питань телебачення і радіомовлення повинна негайно розглянути питання про позбавлення ліцензії цього телеканалу. У свою чергу міністр інформаційної політики Юрій Стець заявив, що буде ініціювати у Верховній Раді законопроект, згідно з яким російських артистів буде заборонено показувати на українських телеканалах.

Про це написав УНІАН.

Нагадаємо, що у травні 2013 року Кобзон відвідав Львів -  приїздив на запрошення своїх друзів і взяв участь у зборах міжнародного комітету воїнів-інтернаціоналістів та ради ветеранів СНР, які відбувалися в Академії сухопутних військ.

За словами Кобзона, до Львова він приїхав, щоб зустрітися з друзями, яких тут у нього чимало, і побувати на могилах родичів. "Моя сім'я деякий час, ще перед війною, жила у Львові. У 1941-му році батько пішов на фронт, а мама з трьома дітьми, в тому числі і зі мною, виїхала в тил", - повідомив співак.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів