Національна Гвардія України вже заблокувала всі в'їзди до Слов'янська (відео)

18:50 25 квітня 2014 р.


Фото: AFP

Про це заявив у п’ятницю її командувач Степан Полторак, який наразі перебуває на Донеччині.

Прес-служба інформує сьогодні, 25 квітня, в повідомленні «Національна Гвардія заблокувала усі в'їзди до Слов'янська»: «Блокування міста здійснене в рамках другого етапу антитерористичної операції. Про це повідомив командувач Національної гвардії України Степан Полторак, який наразі перебуває на Донеччині. Аби не дати терористам можливості отримати підкріплення, керівництвом держави було прийнято рішення повністю заблокувати місто Слов’янськ. Також, за словами командуючого Нацгвардією, деблоковано село Черкаське на північ від Слов’янська».

Натомість перший заступник голови Служби безпеки України й керівник Антитерористичного центру при СБУ Василь Крутов, як передає сьогодні, 25 квітня, «Інтерфакс-Україна», пояснив у п’ятницю: «Ми не підемо на жертви, штурм у місті. Ми розуміємо, що тоді може бути багато постраждалих».

Як передає, своєю чергою, «ЛIГАБiзнесIнформ», Василь Крутов повідомив у п’ятницю на брифінгу, що «зараз силовики шукають способи боротьби з терористами в подібних умовах». Він пояснив, що проводити антитерористичну операцію доводиться у вкрай складних умовах, оскільки бандити і терористи прикриваються мирними громадянами – жінками, дітьми, людьми похилого віку. Керівник АТЦ додав: «Але, напевно, і ці випробування нам потрібно пройти. Ми зараз всіма можливими способами намагаємося знайти алгоритм вирішення завдань і в таких умовах, тому що наші громадяни хочуть жити в світі». 

Василь Крутов  також звернувся до громадян східних регіонів з проханням не перешкоджати українським силовикам в їх боротьбі з бандитизмом. Він запевнив, що українські військові не підуть на штурм міста, усвідомлюючи, що при цьому може бути дуже багато постраждалих серед цивільних, однак підкреслив: «Але противники, злочинці, диверсанти, терористи повинні відповісти за свої злочинні дії».

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу