Національна гвардія попереджає про свого «двійника», який поширює від її імені недостовірні заяви

15:15 16 червня 2014 р.


Фото: RegioNews

Про це йдеться в сьогоднішньому повідомленні прес-служби НГУ.

Прес-служба Національної гвардії України опублікувала сьогодні, 16  червня, таку заяву:

«Командування Національної гвардії України обурено зверненням «громадського штабу» об`єднання під назвою «Національна гвардія» до Президента України з низкою вимог, що не стосуються їх компетенції, а саме закриття державного кордону з РФ та введення режиму надзвичайного стану. Вимагаємо терміново припинити робити будь-які недостовірні заяви від імені Національної гвардії України та таким чином дискредитувати військове формування.

Нагадаємо, зазначене громадське об`єднання не є офіційно зареєстрованою громадською організацією та не має жодного права для оприлюднення офіційних заяв від імені Національної гвардії України. Вкотре звертаємося особисто до пана Волкова, як голови вищезгаданого об`єднання, терміново припинити робити заяви від Національної гвардії України, адже на такі заяви його ніхто не уповноважував.

Шановні представники ЗМІ, просимо звернути увагу на дане повідомлення та в майбутньому, в своїх матеріалах, відокремлювати діяльність зазначеного об’єднання, від діяльності Національної гвардії України – військового формування з правоохоронними функціями».

dailylviv.com

До теми

23:20 22 вересня 2020 р.

У райрадах на Львівщині скоротять більше половини працівників

У райрадах на Львівщині скоротять 50-60% працівників. Про це повідомив керівник обласного департаменту економічної політики Степан Куйбіда. Усе через проєкт постанови про утворення та ліквідацію районів в Україні.

Рубрика: Політика

20:04 22 вересня 2020 р.

ОПЗЖ на Львівщині боїться оприлюднювати списки

21 вересня у Львові мала відбутися партійна конференція Львівської регіональної організації «Опозиційна платформа - За життя» з висунення кандидатів до місцевих рад. Виконавши умови попередньої акредитації, представниці видання «Точка ОПОРИ», відмовили в участі у заході через карантинні обмеження.

Рубрика: Політика

17:47 22 вересня 2020 р.

У Львівській обласній прокуратурі представили заступників прокурора

Керівник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко у вівторок, 22 вересня, представив колективу першого заступника Романа Павленка та заступника – Миколу Друзюка.

Рубрика: Політика

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу