Нацгвардія спростовує інформацію про захоплення терористами в її штабі в Донецьку автоматичної зброї

21:15 16 травня 2014 р.


Фото: nn.by

Про це повідомляє в п’ятницю її прес-служба.

Прес-служба Національної гвардії України опубліковано сьогодні, 16 травня, «Офіційне повідомлення», в якому йдеться:

«Сьогодні, близько 15 години, до військової частини 3037 на базі якої дислокується управління Східного територіального командування Національної гвардії України прибули озброєні люди, близько 30 осіб, які назвали себе батальйоном «Восток» та оточили військову частину.  Після того як з боку оточуючих пролунали постріли, до них вийшли представники командування управління на перемовини, в результаті яких, з метою недопущення кровопролиття та втрат особового складу, було прийнято рішення передислокувати військовослужбовців зі зброєю та технікою на військове містечко №2 військової частини 3037.

На даний час територія військової частини перебуває під контролем батальйону «Восток». Прес-служба Східного ТрК спростовує, оприлюднену у деяких ЗМІ, інформацію щодо захоплення 200-от одиниць автоматичної зброї».

Як передавав сьогодні, 16 травня, «Щоденний Львів», прес-служба Національної гвардії інформувала в п’ятницю в повідомленні «Здійснено спробу захоплення будівлі штабу Східного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії»: «Групою невідомих осіб було вчинено спробу захоплення будівлі штабу Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України у місті Донецьку. Певний час військовослужбовці відстрілювалися та чинили супротив. Наразі стрільба тимчасово припинена та йдуть перемовини з метою врегулювання ситуації. Спростовуємо інформацію щодо здачі зброї військовослужбовцями Східного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії»; згодом прес-офіцер УСТрК ВВ МВС України Дмитро Образцов розповів кореспонденту УНІАН, що бойовики терористичної організації «Донецька народна республіка» захопили сьогодні, 16 травня, в штаб Східного оперативного об'єднання Національної гвардії України в Донецьку, натомість особовий склад із зброєю звідти вийшов, був передислокований в інше військове містечко». На запитання УНІАН про те, чи захопили сепаратисти зброю і в якій кількості, він відповів: «Наразі такої інформації не маю у своєму розпорядженні».

dailylviv.com

До теми

21:51 21 жовтня 2020 р.

Львівський політолог розповів, на яку реакцію людини скеровано опитування Зеленського

Попри те, що ми живемо в демократичному суспільстві, важливі політичні, економічні, медичні питання мають вирішувати фахівці кожної сфери, а не пересічний громадянин, якому Президент України налаштований поставити 5 запитань 25 жовтня неподалік виборчих дільниць.

Рубрика: Політика

20:52 21 жовтня 2020 р.

У "Слузі народу" пропонують провести другий тур місцевих виборів після карантину

Народна депутатка від "Слуги народу" Тетяна Грищенко зареєструвала проєкт постанови Верховної Ради, в якому пропонує скасувати другий тур місцевих виборів у зв’язку з пандемією COVID-19.

Рубрика: Політика

20:04 21 жовтня 2020 р.

«Слуга народу» не має жодного стосунку до опитування від Зеленського 25 жовтня - представниця політсили у Львові

Це - ініціатива лише Президента і виключно його. І, як глава держави, він має право спілкуватися з людьми та цікавитись їхніми думками.

Рубрика: Політика

15:10 21 жовтня 2020 р.

Представник ОПЗЖ у Львові назвав опитування від Зеленського «черговим обманом виборця» і закликав не відповідати на 5 питань

Першим обманом був фільм «Слуга народу», після якого люди масово проголосували за «вчителя Голобородька». Тепер їм подають фейкове опитування з метою створити ілюзію, ніби народна думка має для Президента якесь важливе значення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу