НАТО засудив тиск Росії на Україну

11:29 29 січня 2014 р.


Фото: zakarpattya.net.ua

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен (на фото) розкритикував у середу тиск, який Росія чинила на Україну з метою відвернути її від підписання Угоди про вільну торгівлю з ЄС.

"Асоціація з Україною мала би велике значення для євроатлантичної безпеки, і я справді шкодую, що цього не сталося", - сказав пан Расмуссен виданню le Figaro. Про це інформує ВВС.

"Причина відома: тиск Росії на Київ", - цитує слова генсека Reuters.

Пан Расмуссен засудив жорстокість, яку українська міліція виявила щодо протестувальників, і закликав українську владу до тісніших зв'язків із НАТО та Євросоюзом, що, на його думку, допомогло би країні утвердити свою незалежність.

Відзначивши, що в деяких сферах стосунки між НАТО і Росією покращилися, генеральний секретар засудив роль, яку Росія відіграє у Східній Європі.

"Між нами є серйозні відмінності і серйозні суперечності, - заявив він. - Ставлення Росії до розширення альянсу на Схід відверто вороже, це очевидно".

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу