Наступні Майдани будуть в Донецькій чи Одеській областях, – доктор наук

16:27 17 лютого 2014 р.


Фото: ukrpohliad.org

Незалежно від форми правління в Україні, після виборів до влади приходять люди, яких народ не хоче бачити біля керівництва державою.

Про це в ефірі громадського інтернет-телебачення (ГІТ) Львівського прес-клубу сказав професор, доктор юридичних і кандидат історичних наук Володимир Макарчук.

«До влади можна прийти лише за гроші. Але той, хто вкладає в тебе гроші хоче, щоб їх потім повернули. Це все бізнес. Від обраного президента чи депутата вимагають відпрацювати вкладені кошти», – наголосив Володимир Макарчук.

Навіть якщо в Україні змінять політичний лад і відбудуться чесні вибори, влада буде легітимною для народу лише деякий час. Тому Майдан виникне знову: цього разу вже у Донецькій чи Одеській областях, вважає Макарчук.

На думку Володимира Макарчука, у світі зараз не зовсім правильно розуміють те, що відбувається на Майдані. Насправді люди вийшли на вулиці не лише, щоб висловити протест проти чинної влади, але й тому, що не хочуть жити у суспільстві, де багатий може відкупитися від вбивства, вимагають хабарів, купують дисертації тощо.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу