Наші військові готові продовжити очищення Донбасу – справа за рішенням Верховного Головнокомандувача, – експерт

22:15 27 червня 2014 р.


Фото: УНІАН

На цьому наголосив керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор «Інформаційного Спротиву» Дмитро Тимчук за підсумками 27 червня.

Керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти військових експертів «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук розпочав у четвер коментувати на сайті «ІС» та на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» підсумки 27 червня традиційно для нього – «з поганого:

1. Невизначеність, а точніше, незрозумілість перемир'я. 

У найближчі години Президент України прийме рішення – продовжувати, по суті, абсолютно однобічну паузу в протистоянні, або дати можливість силам АТО проводити адекватні дії. 

За час перемир'я ми втратили більше 20 наших хлопців-військовослужбовців, убитих терористами. Якщо перемир'я буде продовжено – ми маємо право знати те, заради чого. Якщо мова тільки про обіцянки ЄС з 30 червня ввести нарешті давно обіцяні санкції, якщо Путін не заспокоїться, – то, для початку, треба зрозуміти, наскільки ми взагалі віримо ЄС у цьому питанні. 

Я дуже хочу вірити, що перемир'я, врешті-решт, дасть якісь позитивні результати. Але поки їх немає – позитивом цю паузу важко вважати при всьому бажанні... 

2. Сьогодні сили АТО захопили танк терористів. Пробили за номерами – виявилося, що танк – із Росії. Хто б сумнівався. 

Звідки «дровишки»? Зрозуміло, що прийшли через кордон.

Ми, група «ІС», зі самого початку перемир'я заявили, що не поділяємо оптимізм силовиків з приводу контролю держкордону з РФ. Зараз про це потроху почали говорити й самі силовики. 

Ясно одне: зі закінченням перемир'я питання закриття нарешті кордону має бути серед перших. У якому б прагненні до миру не присягав Путін, але доти, поки Україна не відріже всі канали постачання зброї й найманців на Донбас з Росії, успіху в АТО нам не бачити. 

3. Сьогодні редакція путінської газети в Україні під назвою «Вести» вибухнула обуреною заявою. Мовляв, вони подають «збалансовану інформацію», а за це їх в Україні мало не переслідують. 

На думку «Вістей», повна легалізація ними «ДНР» і «ЛНР» (вони викладають ці терористичні організації як дійсно якісь «народні республіки»); найменування бойовиків, що вбивають-грабують-насилують за зарплату від Путіна, не інакше як «ополченцями», йдивовижна лояльність до тероризму в цілому – це «збалансована інформація». 

Панове з «Вістей», які вважають себе журналістами, звертаюся до вас. У будь-який себе країні, яка поважає себе, за таку відкриту ворожу пропаганду вас би просто лінчували. 

Цілуйте на ніч український прапор, й радійте, що Україна – на дио м'яка та беззуба держава. Недозволено м'яка, якщо врахувати, що йде війна – вашої улюбленої Росії проти країни, в якій вас великодушно терплять. 

Із хорошого: 

1. Підписання другої частини асоціації з ЄС. 

На відміну від санкцій проти РФ, хоч тут бабуся-Європа не підкачала. Дуже хочеться вірити, що Україна в повну міру використовує відкрилося вікно можливостей. Для власного зростання, для благополуччя кожного українця.  Якщо ми не «профукаємо» ці можливості, скористаємося ними в повну – прийдешнє процвітання стане кращою агіткою за єдину і велику Україну. 

2. Сьогодні Генпрокуратура відзвітувала: ловляться на гарячому посадові особи Міноборони, причетні до крадіжки й розпродажу американських сухих пайків, які повинні були йти в зону АТО. Вже зафіксовано три таких випадки. 

Махінації з сухими пайками – це крапля в корупційному морі. Але чим більше таких «капель» присікається, тим швидше море зсохне. 

3. Поки тривало перемир'я – сили АТО теж не втрачали часу дарма. За нашими даними, проведено низку заходів, які дозволять істотно підвищити ефективність операції. 

Наші військові готові продовжити очищення землі Донбасу від проросійський і російської нечисті. Справа за рішенням Верховного Головнокомандувача». 

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу