Наші військові готові продовжити очищення Донбасу – справа за рішенням Верховного Головнокомандувача, – експерт

22:15 27 червня 2014 р.


Фото: УНІАН

На цьому наголосив керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор «Інформаційного Спротиву» Дмитро Тимчук за підсумками 27 червня.

Керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти військових експертів «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук розпочав у четвер коментувати на сайті «ІС» та на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» підсумки 27 червня традиційно для нього – «з поганого:

1. Невизначеність, а точніше, незрозумілість перемир'я. 

У найближчі години Президент України прийме рішення – продовжувати, по суті, абсолютно однобічну паузу в протистоянні, або дати можливість силам АТО проводити адекватні дії. 

За час перемир'я ми втратили більше 20 наших хлопців-військовослужбовців, убитих терористами. Якщо перемир'я буде продовжено – ми маємо право знати те, заради чого. Якщо мова тільки про обіцянки ЄС з 30 червня ввести нарешті давно обіцяні санкції, якщо Путін не заспокоїться, – то, для початку, треба зрозуміти, наскільки ми взагалі віримо ЄС у цьому питанні. 

Я дуже хочу вірити, що перемир'я, врешті-решт, дасть якісь позитивні результати. Але поки їх немає – позитивом цю паузу важко вважати при всьому бажанні... 

2. Сьогодні сили АТО захопили танк терористів. Пробили за номерами – виявилося, що танк – із Росії. Хто б сумнівався. 

Звідки «дровишки»? Зрозуміло, що прийшли через кордон.

Ми, група «ІС», зі самого початку перемир'я заявили, що не поділяємо оптимізм силовиків з приводу контролю держкордону з РФ. Зараз про це потроху почали говорити й самі силовики. 

Ясно одне: зі закінченням перемир'я питання закриття нарешті кордону має бути серед перших. У якому б прагненні до миру не присягав Путін, але доти, поки Україна не відріже всі канали постачання зброї й найманців на Донбас з Росії, успіху в АТО нам не бачити. 

3. Сьогодні редакція путінської газети в Україні під назвою «Вести» вибухнула обуреною заявою. Мовляв, вони подають «збалансовану інформацію», а за це їх в Україні мало не переслідують. 

На думку «Вістей», повна легалізація ними «ДНР» і «ЛНР» (вони викладають ці терористичні організації як дійсно якісь «народні республіки»); найменування бойовиків, що вбивають-грабують-насилують за зарплату від Путіна, не інакше як «ополченцями», йдивовижна лояльність до тероризму в цілому – це «збалансована інформація». 

Панове з «Вістей», які вважають себе журналістами, звертаюся до вас. У будь-який себе країні, яка поважає себе, за таку відкриту ворожу пропаганду вас би просто лінчували. 

Цілуйте на ніч український прапор, й радійте, що Україна – на дио м'яка та беззуба держава. Недозволено м'яка, якщо врахувати, що йде війна – вашої улюбленої Росії проти країни, в якій вас великодушно терплять. 

Із хорошого: 

1. Підписання другої частини асоціації з ЄС. 

На відміну від санкцій проти РФ, хоч тут бабуся-Європа не підкачала. Дуже хочеться вірити, що Україна в повну міру використовує відкрилося вікно можливостей. Для власного зростання, для благополуччя кожного українця.  Якщо ми не «профукаємо» ці можливості, скористаємося ними в повну – прийдешнє процвітання стане кращою агіткою за єдину і велику Україну. 

2. Сьогодні Генпрокуратура відзвітувала: ловляться на гарячому посадові особи Міноборони, причетні до крадіжки й розпродажу американських сухих пайків, які повинні були йти в зону АТО. Вже зафіксовано три таких випадки. 

Махінації з сухими пайками – це крапля в корупційному морі. Але чим більше таких «капель» присікається, тим швидше море зсохне. 

3. Поки тривало перемир'я – сили АТО теж не втрачали часу дарма. За нашими даними, проведено низку заходів, які дозволять істотно підвищити ефективність операції. 

Наші військові готові продовжити очищення землі Донбасу від проросійський і російської нечисті. Справа за рішенням Верховного Головнокомандувача». 

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу