«Наше військо мусить стояти на сході, щоб російська солдатня не квартирувала у Львові», – Президент (відео) | Новини Львова

«Наше військо мусить стояти на сході, щоб російська солдатня не квартирувала у Львові», – Президент (відео)

15:00 7 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Петро Порошенко зазначив під час наради з інформаційно-патріотичного виховання у Військовому інституті КНУ імені Шевченка, що завдяки зусиллям українських військових та дипломатів вдалося досягти призупинення воєнних дій, однак, війна ще не закінчена, і до перемоги ще далеко.

Глава держави підкреслив: «Внаслідок мого візиту до Берліну наприкінці серпня та домовленостей в Парижі 2 жовтня вдалося якщо не завершити, то поставити на паузу гарячу фазу конфлікту. Головне, що нам вдалося зараз зупинити гарячі бойові дії, і на фронті ми не втрачаємо, як у найгірші часи, від 20 до 40 життів українських героїв. Навіть це вже є величезне досягнення».

За словами Президента, скасування фейкових виборів 18 жовтня та 1 листопада під тиском України та партнерів «відвело найбільшу загрозу, яка нависла над Мінськими домовленостями», і зберігає можливості для політико-дипломатичного врегулювання.

Глава держави висловив сподівання, що завдяки домовленості про відведення озброєнь припинення вогню переросте в стале перемир’я і з’явиться шанс повернення окупованих районів Донбасу під суверенітет України.

«Це ще не мир, це не кінець війни. Бо кінець війни буде тоді, коли буде звільнений останній клаптик української землі від ворога, окупанта, загарбника. Але це вже не просто припинення вогню. Це справжнє перемир’я», – підкреслив Петро Порошенко.

Перемир’я було досягнуто завдяки українській армії, яка стала однією з найбільш сильних та патріотичних на континенті. «Але ми твердо знаємо: ворог війни не закінчує, і гібридна війна – те, з чим світ зіткнувся рік тому, – в самому розпалі», – наголосив Президент.

Петро Порошенко підкреслив: «Це дещо нова реальність, але мій наказ всім військам: не розслаблятися, до перемоги ще далеко. Завдання – не лише повернути Донбас, який багато кому з мобілізованих видається ментально чужим. Це наш Донбас – там українці. І наше завдання не лише повернути його, але зберегти й захистити всю Україну. Наше військо ще дуже довго мусить стояти там, на Сході, щоб російська солдатня не квартирувала тут, в Києві, у Львові чи Одесі».

Про це повідомили сьогодні, 7 жовтня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:04 3 липня 2020 р.

З понеділка відновить роботу ще один пункт пропуску на українсько-польському кордоні

Польські колеги поінформували Держприкордонслужбу України про готовність відновити прикордонний рух в польській частині автомобільного пункту пропуску «Будомєж-Грушів».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу