Населенні пункти Львівщини об'єднуються в громади

15:23 16 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У середу, 15 липня, відбулися зустрічі щодо формування спроможних громад у Моршині (Стрийський район) та Східниці (Дрогобицький район) за участі директора «Офісу реформ» Ореста Матвіїшина.

Під час зустрічі у Моршині були присутні міський голова Руслан Ільницький та голови Лисовичівської, Воля-Задеревацької, Дідушичівської та Станківської сільських рад, які планують сформувати спроможну громаду. Своєю чергою, до Східницької громади планують увійти Новокропивницька, Старокропивницька, Бистрицька Гірська, Довжанська Гірська, Рибницька та Опаківська сільські ради.

Голови усіх цих сільських рад і селищний голова Східниці Іван Піляк обговорили створення громади на спільній зустрічі. Учасники обох зборів вирішили готувати усі необхідні документи для створення спроможних громад і подати їх на затвердження.

Як зазначив директор «Офісу реформ» Орест Матвіїшин, і Моршинська, і Східницька громади відповідають критеріям, які до формування спроможних громад висуває Кабінет Міністрів. Зокрема, це наявність приміщень, кадрів, фінансова самостійність.

Про це повідомили сьогодні, 16 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу