"Народний контроль", Радикальна партія, "БПП "Солідарність" " і "Свобода" дебатуватимуть у Прес-клубі

08:24 17 вересня 2015 р.

У п'ятницю, 18 вересня, у Львівському прес-клубі відбудуться перші публічні дебати про розвиток місцевого самоврядування. Тема: «Яку децентралізацію влади лобіюють партії-учасниці місцевих виборів 25 жовтня 2015 року на Львівщині».

Учасниками дебатів будуть Валерій Веремчук (партія "Громадський рух "Народний контроль"), Ярослав Візняк ("Радикальна партія Олега Ляшка"), Дмитро Гудима (партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність"), Яромир Самагальський (партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода").

Прес-клуб запрошував ще також представників партій "Самопоміч", "Наш край" і УКРОП, однак після роздумів вони вирішили не брати участь у дебатах 18 вересня на оголошену тему.

Коментувати позиції партійних представників завтра будуть експерти: Соломія Саврук (голова правління ЛОГО "Комітет виборців України"), Іванна Фединчук (заступник керівника моніторингової аналітичної групи "Цифра"), Ірина Швець (інформаційний директор громадянської мережі "Опора").

Відеотрансляцію дебатів наживо можна дивитися 18 вересня з 11.00 на You Tube за адресою https://www.youtube.com/watch?v=57B8WkxZo44 або на порталі «Щоденний Львів» (http://dailylviv.com/), на сайті Львівського прес-клубу (http://pressclub.lviv.ua ), на сторінках Прес-клубу  і «Щоденного Львова» у Facebook (https://www.facebook.com/pressclublviv , https://www.facebook.com/dailylviv ), на сторінках Прес-клубу і «Щоденного Львова» на Twitter (https://twitter.com/pressclublviv, https://twitter.com/daily_lviv ).

Найцікавіші запитання від глядачів, їхні ремарки, написані у Фейсбуці (https://www.facebook.com/pressclublviv), або надіслані на скриньку pressclub@pressclub.lviv.ua, будуть озвучені під час публічних дебатів.

До участі у дебатах Прес-клуб запрошує усіх журналістів, які висвітлюють теми децентралізації влади і місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.

Тема і учасники наступних публічних дебатів будуть оголошені 23 вересня.  

Код відеоплеєра кожної трансляції наживо можна вільно використовувати на інших інтернет-ресурсах. Код завтрашнього відеоплеєра такий:

&lt.,iframe width="600" height="300"

src="//www.youtube.com/embed/57B8WkxZo44?

feature=player_embedded&showinfo=1&controls=1&autoplay=1"

frameborder="0" allowfullscreen&gt&lt.,/iframe&gt.,

dailylviv.com

До теми

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу