«Народний фронт» одностайно підтримує уряд і Прем'єр-міністра», – Максим Бурбак

13:25 16 лютого 2016 р.

Максим Бурбак

Максим Бурбак
Фото: офіційний сайт партії "Народний фронт"

Фракція «Народний фронт» у Верховній Раді одностайно підтримує коаліційний Уряд і Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Про це заявив з парламентської трибуни голова фракції Максим Бурбак.

«Фракція «Народний фронт» одностайно виступає за підтримку коаліційного уряду і Прем’єр-міністра. Я впевнений, що у сесійній залі переважають депутати з почуттям громадянської сумлінності і державницькими принципами. Майбутнє України в наших руках. Або ми відповідальні парламентарі, або легковажні популісти та інтригани», – сказав Бурбак.

Він наголосив, що в комітетах Верховної Ради вже заслухали звіт міністрів, і парламенту треба нарешті визначитись зі своїм ставленням до роботи уряду. «Існує два варіанти: назбирати 150 підписів і 226 голосів, щоб проголосувати за його відставку, усвідомлюючи повну відповідальність за всі наслідки, які настають буквально з наступного дня, тому що цим запускається сценарій дострокових  виборів і хаосу. Або в іншому випадку – треба дати уряду нормально працювати», - підкреслив голова фракції.

Максим Бурбак наголосив, що парламент разом з урядом і Президентом повинен знайти вихід з політичної кризи, оскільки сценарій «безкінечних виборів і дестабілізація країни – це жаданий сценарій кремлівського агресора». «Втілення цього сценарію матиме катастрофічні наслідки для держави», – підкреслив Бурбак.

«Закликаю до мудрості і виваженості. Нині голос кожного з нас може визначити успіх або програш України. Сьогодні маємо висловити тверде «так!» коаліції «Європейська Україна» і коаліційному уряду Арсенія Яценюка. Ми не маємо права зійти зі шляху реформ, які ведуть Україну до повноправного членства у ЄС і НАТО», – закликав голова фракції.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу