«Народний фронт» на Львівщині оголосив мобілізацію

13:35 1 грудня 2017 р.

Львівська обласна організація ухвалила рішення про мобілізацію партійного активу та зобов’язала місцеві парторганізації брати участь у всіх виборах в органи місцевого самоврядування.

Відповідне рішення було ухвалене на конференції ЛОО партії «Народний фронт», що відбулася 30 листопада.

Як розповів керівник виконкому ЛОО ПП «Народний фронт» Ярослав Конопка, у Львівській області діють 20 офісів місцевих організацій партії, які об’єднують понад 300 членів партії НФ, і які є дискусійними майданчиками для співпраці, втілення програмних ідей та інформаційним містком між партією та громадянами.

За його словами, на виборах до ОТГ, в яких брали участь представники партії, «Народний фронт» давав непогані результати  – так, на виборах до Магерівської ОТГ троє представників НФ перемогли  у своїх округах, а на виборах до Великомостівської міської громади партія набрала майже 7% голосів, отримавши два мандати в раді. «Народний фронт» також висунув своїх кандидатів у депутати до Кам’янка-Бузької міської ОТГ. Відтак, зазначив Ярослав Конопка, інформація про низький рейтинг партії не знаходить свого підтвердження.

У підсумку конференція обласної організації ухвалила рішення про участь у всіх майбутніх виборах в ОТГ, органи місцевого самоврядування та у виборах міського голови міста Львова.

«Нашій політичній силі трохи більше як три роки. Ми розуміли, що не легко буде зберегти країну, зупинити економічне падіння, впровадити необхідні реформи і водночас тримати фронт для всієї Західної Європи - на сході з російським агресором. І при цьому зберегти партійний рейтинг. Тому ми, як відповідальна державницька політична сила, прийняли рішення зосередитись на першому.  Ми пожертвували партійним рейтингом для втілення необхідних для країни реформ», - зазначив ЛОО ПП «Народний фронт» Михайло Хміль і при цьому наголосив, що попри всі випробування та негаразди, недостатню представленість партії у місцевих радах «Народний фронт» Львівщини залишається сильною командою однодумців.
«Я не знаю сильнішої партійної організації у Львівській області, ніж наша. Бо ми попри всі труднощі та негаразди залишаємось монолітною командою, в яку я вірю!», - зрезюмував Михайло Хміль.

dailylviv.com

До теми

23:40 26 вересня 2021 р.

Нардеп фракції ОПЗЖ Нестор Шуфрич став мажоритарним співвласником телеканалу "Перший Незалежний"

Народний депутат фракції Партії "Опозиційна платформа – За життя" Нестор Шуфрич став мажоритарним співвласником телеканалу "Перший Незалежний" (ТОВ "Тайм медіа"), створеного колишніми співробітниками телеканалів, яких пов'язують з одним із лідерів "ОПЗЖ" Віктором Медведчуком, повідомляється на сайті одного з цих каналів "112.Україна".

Рубрика: Політика

18:33 26 вересня 2021 р.

Завтра у Львівському пресклубі - ексклюзивне інтерв'ю з головою комісії комунального майна ЛМР Сергієм Івахом

Завтра, 27 вересня, о 14.00 у Львівському пресклубі - ексклюзивне інтерв'ю з головою комісії комунального майна, ресурсів та історичного середовища Львівської міської ради, ексначальником управління майном спільної власності Львівської обласної ради Сергієм Івахом.

Рубрика: Політика

18:51 24 вересня 2021 р.

Місто Дубляни покинуло Львівську МТГ за рішенням суду у Києві

Окружний адміністративний суд міста Києва виключив місто Дубляни зі складу Львівської громади. Це рішення суд ухвалив 22 вересня за позовом мешканця Дублянів, координатора Комітету захисту прав громад Віталія Горбатенка.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу